Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt használtok?...

Milyen parfümöt használtok? Melyik a kedvencetek? (Főként 23-5 év körüli nők)

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gucci Bloom Aqua Di Flori. Én imádom a növényillatát is, de bőrön teljesen más mint papíron. Viszont ez edt, nem olyan tartós amit én szintén szeretek, mert hosszú távon mindegyik parfümtől hányigerem lesz, elég érzékeny az orrom.
2019. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mugler Angel és Prada Candy.
2019. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
91%

Kedves Kérdező!


A válaszokból is láthatjuk, hogy mennyire eltérő az emberek ízlése. Hasonló kérdés lehetne, hogy mi a kedvenc színe egy 23-25 év körüli hölgynek? A kérdésből viszont nem derül ki, hogy Önnek lenne, vagy meglepne-e esetleg valakit vele. Amennyiben a utóbbiról van szó,javaslom körbepuhatolózni a célszemély környezetében (megkérdezni azokat, akik ismerik az ízlését). Nem túl jó ötlet enélkül "Meglepni" egy illattal, mert ha nem tetszik, az nagyon kellemetlen és fordítva is elsülhet. Semmiképpen sem javaslok olcsó másolatokat, mert gond lehet az összetevőkkel. A parfüm komoly dolog. Szánjon rá időt és pénzt: vigye el a hölgyet egy szaküzletbe, ahol ő maga választhatja ki. Így lesz egy közös programjuk és érezni fogja, hogy nem csak ő, hanem a véleménye is fontos az ön számára.


Remélem, segítettem.


Kellemes Húsvétot!


M. Csaba

2019. ápr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bvlgary Omnia Crystalline-re még egy szavazat, mint az első válaszolónál. Különlegesebb alkalmakra Givenchy: Very Irresistible.
2019. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 The_frks válasza:
Igaz, én férfi vagyok, de szerintem nincs ellenállhatatlanabb női parfüm mint egy Armani Si..
2019. ápr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tavasz-nyár : Avon - Sensuelle

Tél-ősz: YSL - Black Opium

2019. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. ápr. 22. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!