Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Folyékony latexel idéglenessen...

Folyékony latexel idéglenessen elfedhetők a bőrhibák?

Figyelt kérdés
A szalagavatónk lesz és nagyon sok apró mélyedés van az arcomon, azt tanácsolták hogy vegyek folyékony latexet és azt kenjem az arcomra az alapozó előtt.Majd ha megszáradt arra vigyem fel a sminket Szerintetek ez működhet ?

2019. ápr. 28. 17:10
 1/3 sm's girl ***** válasza:

Milyen fajta mélyedések vannak? Régi kinyomott pattanásból/miteszerből való kráterek?

Én inkább azt javasolnám, hogy vigyél fel egy pórusfeltöltő primer+magas fedésű alapozó+korrektor kombinációját javasolnám! Mikor lesz a szalagavató?

2019. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia


Egy hét múlva, igen régi pattik, miteszerek elég mélyek ezért javasolták ezt a latexet. De nem tudom hogy jó-e?

Illetve hogy fel tudom-e úgy vinni hogy egyenletes hatása legyen a bőrömnek?

2019. ápr. 30. 01:51
 3/3 sm's girl ***** válasza:

Én mindenképpen így csinálnám, nem kísérleteznék a latexszel ki tudja hogy reagál rá a bőröd, illetve ezt ugye leginkább zombi sminkek készítéséhez alkalmazzák, plusz a latex fehér és szerintem még ha rá is kened az alapozót nagyon természetellenes lenne.!

Illetve ajánlom neked ezt a videót, szerintem nagyon hasznos ha esetleg nem értenéd/nem tudsz angolul írj és a főbb lépéseket leírom neked!

https://www.youtube.com/watch?v=3NsW4hp662A

2019. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!