Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri sminkfixálót használni?

Megéri sminkfixálót használni?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy gyönyörűszép smink palettát, revolution márkájút. Csodaszépek benne a színek, kaptam hozzá primert is amit használok hozzá.A problémám az, hogy félig rejtett a szemhéjam emellett a bőröm olajos is így pár óra után azt szoktam észrevenni, hogy a szemhéjpúderem kikopik arról a részről ami nem látszik mikor nyitva van a szemem. Ezt szerintetek a sminkfixáló megoldaná, vagy tudnátok erre mondani valami megoldást, hogy tartósabb maradjon a sminkem? Nem tudom számít-e, de a primeren kívül más terméket nem használok, se alapozót semmi egyebet.
2019. máj. 8. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is olyasmi a szemhéjam, én használok, de csak a tus miatt. Nekem az maszatolódik mindig fel a szemhéjam fölé. Szerintem érdemes.
2019. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen nyomi a szemem. még a tus is elkenődik. én sima hintőport szoktam felvinni a szemhéjamra, vékonyan. tudom ez olcsó meg lusta megoldás, de nem vagyok nagy sminkes, kb csak alkalmakra szoktam és akkor is nagyon minimálisan. nekem ez vált be
2019. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hál istennek nekem a tussal nincs problémám, gél állagú tust használok ami viszonylag gyorsan meg is szárad ráadásul vízálló, úgyhogy ritka hogy az el/felkenődik. Igazából én sem sminkelek rendszeresen csak ha megyek bulizni, vagy valamilyen alkalom van ahova csinosabban kiöltözöm, meg néha otthon szórakozásból de ott nyilván a tartósság nem kifejezetten lényeges. Szerintem adok egy esélyt a fixálónak remélhetőleg működni fog, köszönöm a válaszokat :)
2019. máj. 8. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint azert nem teljesen redos a szemhejad, csak melyebben rancolodik ha kinyitod a szemedet? Nekem is egyre redosebb a szemhejam, mig regen tudtam ugy festeni, hogy a szemhejam szines es kifele vilagosodik, az mar nem mukodik mert nekem is meglatszik a rancolodas, barmit csinalok vele. Ugyhogy most raszoktam arra, hogy maga a szemhejam vilagosabb es a rancolodo resznel melyitek, ott sotetebb. Igy ha kopik is, ott nincsen akkora kontraszt. Egyebkent sok tutotialt es tanacsot talalni internetszerte bosegesen illusztralva fotokkal, hogy adott szemformahoz, szemhejtipushoz hogyan erdemes sminkelni, es jo idotoltes ki is probalni oket, foleg ha van par szep palettad :)
2019. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni a sminkfixálót, a mac fix+ utazóméretben 3600 ft, ajánlom. Nekem nagyon bevált. De lehet csak rossz a primer amit használsz, nem a te bőrtípusodhoz való.
2019. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, ink púderozz, az olcsóbb is, meg jobb is, a sminkfixálót meg az eső lemossa 5 perc alatt. Tehát ink ne, használd ink az Avon Color Tattoo 24H szemfestékeit.
2019. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Etude House szemhej primert hasznalok. Nekem az nagyon bevalt. Nekem mindig egy csikban osszegyult, de ezzel sokaig nem. Egy probat meger, nem egy nagy osszeg.
2019. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!