Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van értelme csak púdert...

Van értelme csak púdert használni?

Figyelt kérdés
A homlokom, az orrom és az állam borzasztóan fénylik, ha végighúzom az ujjam a homlokomon érzem, hogy zsíros. Javítana rajta valamit, ha csak púdert tennék rá? Alapozót, bb krémet nem szeretnék használni
2019. ápr. 11. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
egy mattìtò primert tegyél alá, hogy tudjon miben megtapadni a púder
2019. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Inkabb a borod zsirossagaval kezdj valamit:)

Tonikok stb, vegso esetben kozmetikus velemenyenek kikerese.

2019. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Próbáltam egy csomó mindent, de sajnos semmi nem segített :/

2019. ápr. 11. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
A Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gélt próbáltad már? Nekem segített, amikor nagyon zsíros volt a bőröm tiniként (még ma is használom heti 2x), illetve én is csak púdert használtam (Rimmel Stay Matte).
2019. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem még, de kipróbálom :) köszönöm szépen a választ
2019. ápr. 12. 01:12
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem bevált. Reggelente teafaolajos kozmetikumokat használok (Dr C Tuna teafás arclemosó + tonik), és csak púdert. Mire hazaérek melóból, egy picikét addigra visszafényesedik, de nem vészes. Nélküle úgy néznék ki, mint egy diszkógömb. :D
2019. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!