Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez a típusú férfi...

Szerintetek ez a típusú férfi divatgyűrű homáros?

Figyelt kérdés

[link]


A pecsétgyűrű jobban néz ki?



2019. máj. 14. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem homáros, de szerintem gagyi. DE neked kell tetszenie, te hordanád, szóval ne másokat kérdezz erről szerintem.
2019. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
A gyűrű nem "homáros". Azon aggódni, hogy ami tetszik neked az mások szemében "homásros-e" az viszont igen, "homáros".
2019. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem homáros.

De nekem sem tetszik. Ez kicsit olyan, hogy hadd toljam már mások arcába, hogy Armani gyűrűm van. Nem elegáns, nem kifinomult. Normális öltözködésnél nincsenek nagy látható logók, kivéve sportruházat.

2019. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

szerintem az a legférfiasabb, ha egy karóra az egyetlen ékszered, de abban kifejezésre juttatod az egyéniségedet.

Egy karóra minden férfierényt szimbolizál


meg persze a jegygyűrű is kivételt képez


29 F, "homár"

2019. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%
Egy férfinak egyszerűen nem jár ilyen csillogó vackokon az esze... Azon jár legfeljebb, hogy fogják beemelni és süllyeszteni a kútgyűrűket.
2019. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!