Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik óra illene...

Szerintetek melyik óra illene hozzám a legjobban? (22/F, részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Eljött az idő, hogy megvegyem életem első Omega karóráját, de nem szeretném elsietni. A kritériumok:

- Automata vagy kézi felhúzásos legyen

- Ne legyenek számomra felesleges komplikációi mint holdfázis, kronográf, stb., ettől csak drágább a szervizelés és többminden lenne ami elromolhat

- Legyen vízálló legalább 150 méterig, csavaros koronazár plusz előny

- Jól illeszkedjen minden öltözethez, ne legyen túlzottan hivalkodó (aranyozott, gyémántberakás, stb. kilőve), és NE legyen öreges


A stílusom: napközben egyszerű farmer, sportcipő, napszemüveg (Persol, Ray Ban, amik az arcomhoz a legjobban illenek), elég casual módon öltözöm, szerencsére a munkahelyen még a főnökeim sem csípik ki magukat, de ők is rajonganak a repülőkért, sportautókért, és az órákért


Amik tetszenek, és egyet meg is engedhetnék magamnak, azok ezek lennének, egy Omega Seamaster Diver 300, egy Planet Ocean, és két Aqua Terra:

1.) OMEGA SEAMASTER DIVER 300M 212.30.41.20.01.003

( [link] )


2.)Omega Seamaster Planet Ocean (Fehér, 37.5 MM)

232.33.38.20.04.001 ( [link] )


3.) Omega Seamaster Aqua Terra (kék számlapos) 231.13.42.21.03.001 ( [link] )


4.) Omega Seamaster Aqua Terra (ródium-szürke számlapos)

220.10.41.21.06.001 ( [link] )


Az Omega lenne az első, viszonylag elismert márka amit kiszámoltam és meg tudnék mindennel együtt (szerviz ötévente, tömítés-csere évente, plusz eseti javítások mint betört óraüveg, szíj, korona csere, rotorcsapágy-csere, ilyesmi), a Rolex lenne a végső cél, de azok 2MFt felett indulnának



2019. máj. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél azok közül ilyen sorrendben néz ki jól(szvsz):

3, 4, 2, 1

Bár az utolsó nagypapám órájára emlékeztet, nem annyira fiatalos

2019. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmm, nekem is a tipikus búvár-kinézetűek tetszenek a legjobban (300M, PO), de valamiért tetszenek az Aqua Terra-ák is, olyan mintha nem lenne olyan hivalkodó mint az első kettő, mégis robosztusak



Akárcsak a Rolexek közül is a 214270-es Explorer I :)

2019. máj. 12. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A fehér az női!

A többi meg, erősen túlárazott.


Rolex DJ megy 7-800-ért. Igaz, régi 20+ éves modell, de akkor is.

2019. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Átnéztem megint a posztot, elfelejtettem írni, hogy csakis újonnan keresnék órát. Azért, mert

- úgy mint használt autókkal is, sose tudhatod mit műveltek vele előtted

- van valami abban, hogy velem öregedjen meg (csak egyre lenne pénz, de az jó legyen)



A DJ helyett Submarinert vennék a búvár jellege miatt, de az 2.5-től indul újonnan... :)

2019. máj. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!