Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen szinu szemoldok keszitot...

Ilyen szinu szemoldok keszitot vagy festeket hol kaphatnek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 17. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Sima szemhejporral is megcsinalhatod
2019. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annak nincs negativ hatasa a szemoldokre? Mert par eve mikor fekete hajam volt, volt olyan hogy tussal huztam ki a szemoldokom es jol leteremttek, hogy ami szemre van az nem jo szemoldokre😂
2019. máj. 17. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj be egy drogériába, láttam hasonlót
2019. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ket-harom naponta jarok dm-be es rossmannba is de eddig mindig csak a szoke-vilagosbarna-barna-fekete szemoldok keszitokkel talalkoztam ott. Kerestem pinkpandan, notinon is de eredmenytelenul.
2019. máj. 17. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Kat von D eyebrow pomade van kb ugyanilyen lila színben. De én amikor vörös hajam volt, szájkontúrceruzat találtam hozzá illő színben, azzal csinaltam a szemöldökömet. Sima szemceruzával is csinálhatod ha találsz lilát, esetleg fixáld le transzparens púderrel.
2019. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ha nem direkt szemoldok termekkel keszited.
2019. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tussal inkább arra célozhattak hogy a fekete vonallal kihúzott szemöldök rendkívül természetellenesnek hat. Egyébként a szem közelébe készülő termékeknek szigorúbb a szabályozása érzékenységgel, irritáló és veszélyes anyagokkal kapcsolatban, úgyhogy inkább fordítva igaz ez (ha egyáltalán), a pirosítód meg a rúzsod nem garantált hogy nem fogja irritálni a szemed ha odateszed, de a szemceruza nem irritálja a szemöldököt.

Én is szemceruzát, szemhéjfestéket ajánlanék, főleg elsőre kipróbálni. Kat Von D kicsit drága ahhoz hogy egy hét után rájöjj hogy nem bírod megszokni a lila szemöldököt.

2019. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fuhhh, de műszájú a nőcike...



Nem drága a Kat Von D, én használtam anno pár évvel ezelőtt(mondjuk úgy 6 évvel ezelőtt). Csak 1 ezresért vettem.

2019. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22/nő, mindjárt 23
2019. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérlek, utolsó, meséld már el hogy hol szerezted hat évvel ezelőtt azt a Kat Von D szemöldökpomádét amit 2018 tavaszán kezdtek forgalmazni és jelenleg 19 dollárba kerül?
2019. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!