Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Ilyen szinu szemoldok keszitot vagy festeket hol kaphatnek?

[link]

máj. 17. 16:49  Privát üzenet  

A válaszok
Sima szemhejporral is megcsinalhatod

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 17. 18:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Annak nincs negativ hatasa a szemoldokre? Mert par eve mikor fekete hajam volt, volt olyan hogy tussal huztam ki a szemoldokom es jol leteremttek, hogy ami szemre van az nem jo szemoldokre😂

# 2/10Időpont máj. 17. 18:27 Privát üzenet
Menj be egy drogériába, láttam hasonlót

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 17. 19:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ket-harom naponta jarok dm-be es rossmannba is de eddig mindig csak a szoke-vilagosbarna-barna-fekete szemoldok keszitokkel talalkoztam ott. Kerestem pinkpandan, notinon is de eredmenytelenul.

# 4/10Időpont máj. 17. 20:05 Privát üzenet
Kat von D eyebrow pomade van kb ugyanilyen lila színben. De én amikor vörös hajam volt, szájkontúrceruzat találtam hozzá illő színben, azzal csinaltam a szemöldökömet. Sima szemceruzával is csinálhatod ha találsz lilát, esetleg fixáld le transzparens púderrel.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 17. 21:20 Privát üzenet
Semmi bajod nem lesz, ha nem direkt szemoldok termekkel keszited.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 17. 22:33 Privát üzenet

A tussal inkább arra célozhattak hogy a fekete vonallal kihúzott szemöldök rendkívül természetellenesnek hat. Egyébként a szem közelébe készülő termékeknek szigorúbb a szabályozása érzékenységgel, irritáló és veszélyes anyagokkal kapcsolatban, úgyhogy inkább fordítva igaz ez (ha egyáltalán), a pirosítód meg a rúzsod nem garantált hogy nem fogja irritálni a szemed ha odateszed, de a szemceruza nem irritálja a szemöldököt.

Én is szemceruzát, szemhéjfestéket ajánlanék, főleg elsőre kipróbálni. Kat Von D kicsit drága ahhoz hogy egy hét után rájöjj hogy nem bírod megszokni a lila szemöldököt.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 18. 17:16 Privát üzenet

Fuhhh, de műszájú a nőcike...

Nem drága a Kat Von D, én használtam anno pár évvel ezelőtt(mondjuk úgy 6 évvel ezelőtt). Csak 1 ezresért vettem.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont máj. 21. 11:44 Privát üzenet
22/nő, mindjárt 23

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 21. 11:44 Privát üzenet
Kérlek, utolsó, meséld már el hogy hol szerezted hat évvel ezelőtt azt a Kat Von D szemöldökpomádét amit 2018 tavaszán kezdtek forgalmazni és jelenleg 19 dollárba kerül?

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 21. 12:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen hosszu ido a szalas szemoldok tetovalas mindket oldalra? Menyire fajdalmas? Utana mivel apoltatok,?
Rez voros hajhoz jol allna a fekete szemoldok?
Milyen szemoldok festeket hasznaljak?
Tudok venni dm be zselés szemoldok festéket?
Mennyibe kerul altalaban a szemoldok tetovalas?
Milyen szemoldok port/ceruzat ajanlotok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!