Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a tapasztalatok az Euro...

Mik a tapasztalatok az Euro Family-s felragasztható műkörömmel? És ti hogyan alkalmazzátok?

Figyelt kérdés
Ma vettem egyet mert hát mért ne. Nem volt drága gondoltam kipróbálom. De most hogy itt van elbizonytalanodtam. Ha jól láttam a dobozban nincs is 2 egyforma köröm. 2 dobozzal kellett volna venni? Vagy mi?
2019. máj. 18. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hülyeségek. Csúnya, lepotyog, nem illeszkedik, nevetséges és olcsó hatást kelt. Inkább fesd ki a körmödet, vagy menj el egy körmöshöz.
2019. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok és így nem tudok elmenni körmöshöz. A sima körömlakk meg 4 napig bírja.
2019. máj. 18. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még 4 napig sem tart a körömlakk, te hogy csinálod?
2019. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát azt nem mondtam hogy szép is a 4 nap végéig

csak addig szoktam fennhagyni

"behorpad" meg barázdák lesznek addira benne na meg ugye elkezd leppatogni addigra.

fedőlakkal se jobb mert a fedőlakk pikk pakk lejön a köröm elejéről

2019. máj. 18. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen természetes akkor a körmöd, de ne ilyen idétlen, gagyi tippes!!!
2019. máj. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De a kérdésre eddig még nem kaptam választ.

A körmöm alapból undorító meg gagyi mert folyamatosan leszakad, beszakad és ilyenkor meg lerágom sajnos.

2019. máj. 19. 10:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg van még valami amivel tartósabb körmöket tudok csinálni itthon magamnak?
2019. máj. 19. 11:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nevetséges, gagyi. :D

Inkább elmennék körmöshöz, sima géllakkot csináltatni nem olyan drága.

2019. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mivel nem én fizeten a géllakkot így nekem tök mindegy mennyibe kerül

Viszont anyum fizetné de ő meg nem akarja fizetni.

2019. máj. 20. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!