Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 13évesen mien...

Szerintetek 13évesen mien sminket "tegyek magamra? " egy utcai viseletre és egy bulizósba (este város séta ienek)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
semmilyet...13 évesen még ne sminkeld magad.
2010. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 nem vagyok hülye! válasza:
63%
Annyira bírom, amikor ránézek egy lányra és nem látom az arcát a festéktől...
2010. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
szempillaspirál szájfény és ennyi szerintem
2010. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem utcai viseletnek: fekete szemceruza, egy kis szempillaspirál, szájfény.

Bulizós pedig: ezüst szemhéjfesték,felül vékonyan fekete szemhéjtussal húzd ki a szemed, alul fekete szemceruza, szempillaspirál, valami halvány rúzs. :D

2010. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
szerintem 13 évesen semmilyet, mert nagyon vicces amikor a kislánykák próbálnak szexisek és nőiesek lenni, aztán kb olyanok mint amikor a 6 éves húgom ellopja a sminkkészletem.
2010. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

semmit! Minek? bulizós? 13 évesen bulikba jársz??? gyönyörű szüleid lehetnek....

Miért akarod sminkelni magad?

2010. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

előző vagyok! tudod milyen káros a bőrödnek a smink??? és te már 13 évesen festegetni akarod magad hogy 10-15 év múlva meg ráncosodni fogsz!

Ápold a bőröd hidd el sokkal jobban bejön a fiúknak a természetes szép lányok akiknek ápolt szép bőrük van mint akik festegetik magukat! Ettől nem leszel nagyobb! Vannak színezett ajakápolók (labelo) szerintem ennyi bőven elég!

2010. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem se kell utcára szájfény buliba jöhet ,ég egy kis spirál is.
2010. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nemis ugy gondoltam hogy nagy smink

csak púder szájfény meg szempilla spirál ezek vannak nekem tthon

am nem olyan bulikba járok oda írtam h séta ienek...

2010. júl. 7. 14:24
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Ennyi idősen ha sminkelni szeretnél, akkor mindenképpen szolidan tedd, különben nevetségesen fogsz kinézni!

Szemed alatt fehér szemceruza (nagyítja a szemet) szempillaspirál, minimális szájfény.

Ha egy mód van rá, akkor púdert meg alapozót ne is használj, mert később csúnya lesz a bőröd!

2010. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!