Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Top Shop-os Derma Seta termékkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van igazság a reklámjában? Tényleg eredményes a szőrtelenítésben? Meddig tart?
2010. okt. 23. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel az anyajegyeken még csak véletlenül sem lehet átmenni. Nekem pedig olyan van elég a lábamon, így csak egyszer használtam. Nagy átverés. Ha száraz/érzékeny a bőröd, semmiképp ne használd, mert tulAjdonképpen a bőrödet is lecsiszolja a szőrrel együtt. Ismered azt az érzést, amikor nagyon sietned ekll, és ottmaradt egy szőrszál a lábadon, és átmész rajta brorotvával, de pár óra múlva piros és érzékeny ott a bőr. NA ilyen a derma seta is. Csak gondolj bele. Na meg a hetekig tartó simaság is humbuk. Nem tépi ki a szőrszálakat, hanem csak lecsiszolja, szóval olyan mintha borotvát használná. Nekem nem vált be, már-már borzalmas. De ettől függetlenül lehet, hogy másnak jó.
2010. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja azt kihagytam, hogy nekem hiperérzékeny a bőröm, és lehet azért vágta tönkre kicsit. Egyébként a szőrt sem maradéktalanul távolítja el.
2010. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer volt a tévében,hogy ezek a Tv shopos reklámok mind egy nagy átverésről szól..

Vegyük például ezt a szőrtelenítőt..Szinte egekig dicsérik,de köztudott,hogy a lézeres szőrtelenítésnél sem tud az ember 100%-as csupasz lenni.

Egyszer be is mutatták,hogy nem kell semmi az emberek becsapásához,csak egy felvétel ahol pár beépített ember ecseteli a termék isteni jó oldalát.Kell még egy elfogadható csomagolás,és lám már el is lehet adni több ezer forintért azt a terméket amit a piacon pár százért szereznek be..

Nem szabad venni semmit a TV shopból..Ha valamire fáj a szíved akkor menj és személyesen vedd meg az üzletben.Olcsóbb,és megbízhatóbb is.

2010. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, mindenhol azt olvastam hogy nagyon rossz....nekem van Relax and Tonom, ahhoz van egy hasonló fej mint a kristálypárnácskák a Derma setán,ezért kipróbáltam a lábamon...leszedte a szőrt, bár nem lett sima, mert csak ledörzsölte, és ugye ezzel együtt a felső hámréteget is ledörzsöli(mint ahogyan látni lehet a tv-ben a derma setánál) pár perc múlva már érezhetően égett a bőröm, és borzasztóan piros is lett :( fájt...és sajnos a derma seta is ilyen...ha nem hiszed el, akkor googlebe beírod hogy: derma seta vélemények, bal oldalt pedig rákkatintintasz arra,hogy :Lefordított idegen nyelvű oldalak aztán enter, és behozza neked a tapasztalatokat, akik már kipróbálták pl amerikában...mindenki visszaküldte, ráadásul a fejet mindig cserélni kell mert amikor használod az is kopik xD szal nem éri meg megvenni,én is megakartam de most már biztos hogy nem fogom
2010. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!