Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kényelmetlen a köldök piercing?

Kényelmetlen a köldök piercing?

Figyelt kérdés
Ha van köldök piercinged, akkor segíts légyszi!:) nagyon tetszenek a köldök pc-k, de nem tudom hogy csinaltassak e. A kérdés az lenne, hogy mennyire lehet érezni hogy ott van, miután begyógyult, hason lehet e vele aludni, a ruhán átlátszik e, nem akad bele törölközőbe, pólóba stb, nyáron nem féltek hogy strandolás közben lesz vele valami? (Szintén törölköző vagy akármi). Illetve hogy megérte e megcsináltatni, és hogy a környezeteteknek tetszik e. Köszi a válaszolat:) ja és hogy szerintetek egy nem lapos hason is jól állna e

2019. máj. 29. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem lapos hasba nem szep. Vagyis inkabb ugy mondom tul sovany lanyon nem szep. Atlagos vagy picit husi hasba mar jo. De ha tul sok a felesleg akkor sem tul esztetikus.

2 eve van, igazabol elszoktam felejteni, hogy van😂nem zavar semmiben, tenyleg nem veszem eszre. De a gyogyulasa huzos volt

2019. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokig is eltarthat, amíg meggyógyul. Addig érzékeny, és zavaró lehet, ha beleakad valamibe, de utána egyáltalán nem lehet érezni. Ugyanolyan lesz, mint egy fülbevaló. Tudsz rajta aludni, nem fáj, ha beakad, de nem is szokott beakadni. A sima golyós a legkényelmesebb. Van, aki állandóan lógósat hord. Engem ez zavar, mert sportolok, ezért nagyon ritkán hordok ilyet, de nem mindenkit zavar.


Hogy neked megéri-e, azt mi nem tudhatjuk. Ha szeretnéd annyira, hogy nem sajnálsz érte párezer forintot és képes vagy hónapokig vigyázni rá, kezelni, fertőtleníteni, akkor nyugodtan csináltasd meg. Én szeretem magamon, tehát nekem megérte.

2019. jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!