Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Állva vagy ülve sminkeltek?

Állva vagy ülve sminkeltek?

Figyelt kérdés
Lenne most lehetőségem venni egy sminkasztalt, de igazából gyerek mellett sosincs időm leülni sminkelgenti, mindig állva dobok fel valami gyors korrektor-spirál kombót. Úgy érzem nem érné meg megvennem, ti hogy vagytok vele?
2019. máj. 31. 14:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Állva, mivel annyira nem jó a szemem, és így közelebb tudok hajolni a tükörhöz.
2019. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Állva
2019. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Állva a hely, fények, tükör miatt. Ha le tudnék ülni valahová, akkor kényelmesebb lenne, de így is kibírom. Sosem volt sminkasztalom, nem is gondolkoztam rajta soha, hogy vegyek egyet.
2019. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szerintem elengedem ezt a "fésülködőasztal" fétisem, sosem lenne időm leülni, arra a 2 percre meg akkor marad a komód teteje :)
2019. jún. 2. 18:25
 15/17 anonim ***** válasza:

Bár gyerek nélkül élek(és én sose fogok akarni gyerkőcöt, de ez csak az én véleményem); állva szoktam, és a szobámba az öltözőtükör előtt. Am én nem használok, csak szempillaspirált meg színtelen szájfényt oszt' kész.



Ez nem sok, a natúr, NEM papagájos arckikészítés híve vok.

2019. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Állva. Egy szempillaspirál meg egy kis púder miatt lusta lennék mindig leülni. :D
2019. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Majd ha nagyobb lesz a kisgyereked, bánni fogod :) ha jó áron van, vedd meg!
2019. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!