Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MANIKŰRÖS akril porom van,...

MANIKŰRÖS akril porom van, több fajta is, mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

hogy tudom használni, és mivel??

egyébként "manikűrös vagyok", és egy jó ideje már foglalkoztat ez a kérdés.


2010. júl. 8. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Háát már ne is haragudj,szép kis körmös lehetsz ha még azt sem tudod mi az a porcelán/akril por....!
2010. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

már ne haragudj, neked az idézőjel mit jelent???

és ahelyett hogy azt észt osztanád, talán te sem tudod, mert én azt kérdeztem és nem arra válaszoltál.

2010. júl. 8. 11:13
 3/9 A kérdező kommentje:
és mielőtt még egyszer szólna valaki, azt úgy értettem h pár hónapja vettem meg a cuccaimat, és gyakorlás szerűen csinálgatom, mint hobbi.és hidd el kedves kommentáló, szépeket csinálok még így is hogy nem vagyok körmös.!
2010. júl. 8. 11:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy szakma! Nem viccből kell tanfolyamokra járni!Biztosan rengeteg dolog van amiről még nem is tudsz és ezeknek a dolgoknak a tudta nélkül bizony tönkrevághatod a saját körmöd! Hát...nagyon megnézném én azokat a "szép"-nek mondott körmöket :)

És a "manikűrös" jelzőt felejtsd el,inább jobban illene ide a "kontár" jelző!

2010. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

csak féltékeny vagy, mert én tanfolyam nélkül is tudok egy s mást,

én nekem 3 évig volt folyamatosan minden 3-4 hetemben új körmöm, és hidd el szinte mindent tudok.!és töltenék fel képet, de nem töltök, még a végén a csöppnyi eszeddel kitalálnád hogy csak valahonnan leszedtem azt a képet.

és ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre, akkor minek írsz?

fáj ez neked vagy mi??

2010. júl. 8. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod mi a gáz? Lehet te szépnek látod a körmöd,de ha elmész egy társaságba és az igényesebb lányok akiknek még nincs műkörmük,de szeretnének, meglátják azt a kontár munkát a körmödön, egy életre elmegy a kedvük a műkörömtől és a sok ilyen miatt mint te rossz az emberek előítélete.

Na ,mi az nem mered feltenni a "szép" munkáidat?

2010. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem az a porcelán műkörömhöz kell..szerintem.

amúgy, kedves másik hozzászóló..nem tudom minek kell pattogni, mert attól, hogy nem tanulta, még lehet, hogy szépeket csinál..és nem kéne őt baszogatni

mellesleg a helyében én sem tölteném fel a képeket.

ja és lehet, hogy sokkal igényesebben megcsinálja, mint egy másik "szakképzett manikűrös"..

ennyi.

és bocs az offért^^

2010. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló,hát persze XD

Biztos én is jó plasztikai sebész vagy fogorvos vagyok,megveszem a kellékeket és.... ki akar beugrani egy fogtömésre hozzám?

Sokak még nem is láttak egy normálisan megépített,esztétikus körmöt és a gányolásra mondják azt hogy szép.

2010. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a normálisabb hozzászólót,

csupán neked fáj ez minden, és képzeld,nem érdekel senkit a pattogásod.

2010. júl. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!