Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Morphe Pride vagy a Morphe...

Morphe Pride vagy a Morphe 35B paletta?

Figyelt kérdés

Mind a kettő tetszik csak nem tudom hogy melyik legyen

Pride

[link]

35B

[link]



2019. jún. 10. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki ennyire döntésképtelen? :D Mi nem tudjuk helyetted eldönteni, az hogy nekem az egyik jobban tetszik, nem jelenti azt hogy neked is az lenne a legjobb, és lehet hogy nem tudnád úgy kihasználni mint a másikat.

Amúgy én a Pride ecsetekkel szemezgettem, nagyon szépek.

Egyébként könnyű dönteni, ha élénk, vibráló színű sminket szeretnél vele készíteni akkor Pride.

Ha simán csak színesek, de nem szereted a neont a szemeden akkor a 35B

Vagy ha szereted a csillámos színeket akkor megint Pride, de ha inkább a matt szemsminket szereted akkor 35B. Ha hétköznapokon is szeretnéd használni akkor a 35B 1. két oszlopában vannak olyan színek, a Prideban viszont max 3 színt lehetne hétköznapra is használni, más palettával kombinálva. De szerintem inkább aludj rá egyet ha nem tudod eldönteni, vagy ne csak a Morphenál nézelődj színes paletta után, pl a Lime Crime szülinapi palettája, a MAC Art Library It's Designer, NYX Ultimate Shadow Brights, Anastasia Beverly Hills Riviera vagy Alyssa Edwards, az OPV Rainbow Splash is nagyon szép. Vagy Morphe Picasso, az is színes Morphe csak kisebb.

2019. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
39%
Nekem a pride jobban tetszik ;)
2019. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm😂
2019. jún. 10. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

Morphe Pride <3:)

Az sokkal szebb, mert nem olyan sötét és bánatos színű, hanem világosabb és vidámabb színekkel van tele.

2019. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!