Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetszik ez a köröm? Jól...

Tetszik ez a köröm? Jól csinálta meg a körmösöm?

Figyelt kérdés

Először csináltattam műkörmöt, 14 éves vagyok. Tipp zselés lett. És "baráti" áron elkért érte 4500ft.ot. Legalább ennyiért szép lett, megérte?

[link]


2010. júl. 8. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:

16:57es vagyok!

neem csak azért nem tetszik mert picike! :)

2010. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%

17:01-szép,egyik osztálytársnőmnek is ilyesmilye van.

16:49-tied gyönyörű,nagyon tetszik!

kérdező:Hát elég sok pénzt kifizettél érte,nem nagyon érte meg,de amúgy nekem tetszik.Ha egy kicsit hosszabbak lennének a körmeid még jobb lenne,de ettől függetlenül nem lett rossz. :)


14/L

2010. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:

Hát egy az hogy egyáltalán nem szép,mert ronda a formája és nem is egyformák.

Ráadásul neked elég kis,tömzsi kezeid vannak,így valami hosszabbat kellett volna(nem karmokra gondolok).

A minta is teljesen egyszerű,semmi extra nincs benne.

Én is tudok ilyen itthon csinálni magamnak.

Ráadásul mindezért elkérni 4500 Ft-ot?:O:O:O

Nah ehhez aztán kell pofa.Ráadásul baráti áron?:O

Pff...

Akkor mennyiért csinálja másoknak?De most komolyan...?


Szerintem legközelebb ne menj hozzá,hanem valami tapasztaltabb műkörmöshöz menj el,akik értenek is a munkához,mert ez pocsék.


Nekem is volt műkörmöm és nekem 3000 Ft volt és nagyon szépek voltak.*-*


Azért ne szedd le,mert akkor csak elrontasz mindent.Várd meg míg lenő és menj el egy másik műkörmöshöz.

üdv!

2010. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy mivel első azért nem csinál hosszabbat. És mintát én nem akartam, csak egy tök egyszerű franciát. De mind1.
2010. júl. 8. 17:11
 25/61 anonim ***** válasza:
52%

A forma és a hossz választás nem lett túl nyerő. A hegyes körmök ilyen kicsi méretben nagyon rosszul néznek ki! Maga a köröm nem annyira gáz. A 4500ft meg attól függ hogy sok e hogy hol dolgozik!

Hát ne haragudjatok de amit 17:01 belinket az sokkal fertelmesebb mint a kérdezőé!

2010. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
75%
Amint leírtad, kicsi körömnek hegyes végződés.. az mindent visz.Annál rosszabb nem is lehet. Szerintem messze jobb az enyém. De hát ízlések és pofonok :)
2010. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
74%

17:01

Nekem tetszik, ilyet én is tudok:) bár nagyon ritkán szoktam, fél évente 2-3szor:D szoktam venni egy sima műkörmöt, arra ráfestek plusz körömdísz:)

2010. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dettó ugyanilyen alakú körmeim voltak, mint Neked Kedves Kérdező ! csak 4x hosszabb...jó ez a hegyes-mandula közti átmenet, csak valóban lehetett volna hosszabb... ami meg ezt a 4500 Ft-ot illeti, nagyon drága volt valóban, de tanultál belőle.:)))

Máskor nem mégy hozzá, még akkor sem ha barátibbnál-barátibb árat kellene fizetned akkor sem!:))

Amúgy szolidnak, valóban szolid... csak hát nah... vmi mintát tehetett volna rá aki készítette, meg hosszabbra hagyhatta volna a tippet.:)))

2010. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Itthon utólag tehetek rá valami mintát? Vagy ezen már az se segít?
2010. júl. 8. 17:23
 30/61 anonim ***** válasza:
23%

Hát nem azért de látom sokak ámuldoznak a 4500ft láttán! Tudjátok ti hogy havonta mennyit kell fizetni egy szalonban dolgozó körmösnek???? Kezdjük ott hogy az anyagár ha normális anyagokkal és eszközökkel van készítve kb 1500ft/körömszett. Ehez még hozzájön a bérletidíj,rezsi, könyvelő stb stb ez úgy kb min 100ezer ft havonta.(és ezek nem a legdrágább pesti árak!) Egy átlag körmös napi kb 4 vendéget tud fogadni ha normálisan és igényesen dolgozik.

Akkor mégis mennyiért dolgozzanak a körmösök?Havi 60ezerért dolgozzák egész nap ki a belüket??

Akik 2000 ft dolgoznak azok mind feketén,szakképesítés nélkül és vacak anyagokkal dolgoznak!

2010. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!