Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A smink tetovalas (szemoldok)...

A smink tetovalas (szemoldok) kb hogyan keszul?

Figyelt kérdés
Nem tudok jol fogalmazni sorry:D Smink tetovalast szeretnèk persze csak szemoldokot es arra lennèk kivancsi hogy 17 evesen lehet-e ezt vagy nem? :D Es hogy kb mennyire fajdalmas ? :D

2019. jún. 16. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
17 evesen inkabb ne csinaltass ilyet. Nem is hinnem hogy a kozmetikus megcsinalna...
2019. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

17 évesen nem tudom megcsinálja-e kozmetikus.

Amúgy egy tűvel készül, stílustól is függ az elkészítés, nekem szálazott és púder hatású volt, a szálazottal az a baj hogy szuperül néz ki... az első, viszont sajnos a vonalak szép lassan elfolynak így ha átütöd ugyanolyan már nem lesz, sötétebb és kevésbé kontrasztos lett a tetovállás így mikor erre rájött a kozmetikusom váltott púderes technikára, először aggódtam hogy mi lesz de szép, olyan mintha kisminkeltem volna magam.

Egy tollra hasonlító géppel csinálja, egy tű van benne (a rendes tetováló gépekben pl több pici tűből áll a tetováló tű) többször megy rajta végig, az első alkalom olyan mintha szemöldököt szednének, kicsit kellemetlen de utána lekeni érzéstelenítő krémmel, utána is érzem valamennyire de kb mintha egy élesebb tárggyal simogatnák a szemöldököd, nem kellemetlen. Ha kész utána nekem húzódótt és kicsit sajgott de nem vészes, illetve kaptam rá krémet. Nekem megérte mert ritka hülye formájú szemöldököm van alapból.

2019. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2-es hozzászóló! Megkérdezhetem mikor csináltattad? Csak azért, hogy van-e különbség esetleg évszakban, hogy nyáron a melegben vagy télen a hidegben "jobb" utána. :D Én is szeretném, de nem tudom, hogy jót tesz-e ez a meleg idő, miután elkészült. Mind fájdalom, mind tartósság szempontjából (értem itt az izzadást, nem fakul-e tőle esetleg). Sminktetoválóval pedig még nem tudtam konzultálni és 2 hétig nem is tudok, mert nyaral. Számomra egy dolog, hogy a neten mit írnak, a valóságot az tudja elmondani, aki tapasztalatból beszél. :)

Köszönöm! :)

2019. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 éve csináltattam, 17 évesen. Szinte egyáltalán nem volt szemoldokom pedig sosem szedtem ki ott ahol nem kéne mégis alig volt sötét szál, inakbb világos szökések amik alig látszottak (pedig sötét hajú vagyok). Minden nap elég sok időt el vett h megcsináljam ezert döntöttem mellette. Nekem megcsináltak, rendes szalonban de én anyummal mentem mert ő is csináltatott. Fájdalomturo képességtol függ de nekem folyamatosan kente érzésteleníto krémmel, a vége felé nem volt olyan kellemes a csontnal de teljesen tűrhető volt és abszolút megérte. Nagyon elszánt voltam és nem akartam meg várni az őszt ugyhogy június végén mentem el. Nekem azt mondták Napfény nem igazán érheti mert fakulhat a szín elég sokat akar foltosan illetve víz sem érheti. Egy egybefuggo varr keletkezett rajta, minden nap 3x kentem vazelinnel, kb 2 hét alatt teljesen le esett az a vékony seb réteg utána meg kb 1 hétig úgyanugy figyeltem rá kenegettem. Mivel van egy korrekció az árban amit nekem augusztus végén csináltak újra vigyáztam rá ugyanúgy mint az elsőnel. Ez azért kell ha esetleg elsőre valahol ki dobja a festéket a bőr ne legyen foltos és a választott szint "2 rétegben" lehet teljesen elérni. 2 év alatt nekem fakult valamennyit, de mivel a sminktetovalasokat nem viszik olyan mélyre a bőrbe mint a sima tetoválást, 4-5 év alatt látványosan megkopik. Ez azért is van h ahogy változik az ember arca lehessen kicsit más formát is csinálni ha újra csináltatjuk és könnyebb ki lézerezni ha mondjuk az új forma alól "kilog" a régi forma.


Akkoriban Szokesre volt festve a hajam, ahhoz volt a szín választva, jelenleg fekete a hajam ahhoz viszont kicsit világos főleg h a 2 év alatt kopott is valamelyest (lehet benne van h mikor megcsináltattam utána 1 hónap múlva már nyaralason éjjel nappal tűzte a nap). Jövőre télen újra meg szeretném csináltatni kicsit sotetebb színnel.


Ha van türelmed ki várni szerintem a hűvösebb időt szerintem érdemes, mert nyáron azért elég macera védeni a naptól, víztől, baseball sapkaba izzad az ember de az izzadság sem tesz neki feltétlenül jót...


Még annyit h Nekem nem szálas technikaval van, szerintem az annak áll jól akinek van mellette azért szemöldöke, abba szépen bele olvad. Viszont ez a teli puderes hatás sem olyan h rám néznek es rögtön féltünik, eddig mindenkitol pozitív véleményt kaptam vissza


Remélem tudtam segíteni:)

2019. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úristen ez nem kérdés, nagyon sokat segítettél! 😍😘 Köszönöm a válaszod!

Egy ismerősöm testvére is ajánlotta, hogy várjam meg inkább a hűvösebb időt, illetve nemrég s.o.s-ben vennem kellett egy telót, így a sminktetoválásra félretett pénzem is "elúszott", lehet egy figyelmeztetés volt. :)

A júliusi fizetésemből teszek félre rá és ősszel, max télen meg szeretném csináltatni. :)

2019. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincsmit, Rendben:)
2019. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!