Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok javasolni tartós rúzsokat?

Tudtok javasolni tartós rúzsokat?

Figyelt kérdés
Márkát és véleményt is írjatok légyszi. Köszönöm! :)

2019. jún. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Régebben folyékony matt rúzsokat használtam, azok tényleg iszonyatosan tartósak, de nagyon csúnyán kopnak, és nem lehet újrakenni őket szépen.

Viszont a Lovely K-Lips rúzsok nagyon jók,ellentmondanak a fentieknek, szépen kopik, újrakenhető.


Mostanság jobban szeretem a krémes rúzsokat használni, a Maybelline rúzsok mindegyike magyon tartós, csak ajánlani tudom őket. Ami még szintén bevált, az a Rimmel only vagy valami only one nevezetű rúzsa (már nem emlékszek pontosan a nevére), de sajnos ezt mostanság nem látom a drogériákban, a neten viszont kapható még.

2019. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

MAC matt rúzsai: nagyon tartósak a sötétek is, és jó a fedésük egész nap fent maradnak, ivást bírják, kisebb étkezést is, de nagyon szépen kopik, nem szárít.

NYX Lingerie, NYX Liquid Suede: folyékony, nagyon szépen fed, a sötétebbek is nagyon jók, nem szárít, nem is tudom hogy hogyan kopik mert olyan brutál tartós

Nyx Matte Lip Cream: folyékony, olyan érzés, mintha semmi se lenne a szádon, nagyon szépen kopik, viszont a sötétebb árnyalatok válalhatatlanul csúnyák, mert foltosak. Van a Metallic verzió is, az borzalmas, összeáll darabokba. az valami az applikátor kicsit keveset fesz fel, és elég száraz már felkenéskor, szóval ahogy felkented már száraz, a Lingerie és a Liquid Suede azért nem ilyen, ott van egy száradási idő.

Sokan dicsérik még a Rimmel Stay mattot, nekem egy árnyalat van meg, egy sötét, de csúnya, foltos és fura íze van.

Bourjois rouge edition 12 hour: Krémes, de matt finishű, szép árnyalatok, meglepően tartós, szépen kopik nem szárít.

2019. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Èn folyékony rúzsokat használok, amik bejöttek ár szerint növekvő sorrendben:

Essence tubusos kiszerelésű matt rúzsa

Miss Sporty (24 hours stay? Nem emlékszem a nevére)

Lovely K Lips - ár-érték arányban a legjobb, de elég uncsik a színei.

Aden folyékony rúzsok.

IsaDora - kissé túlárazott, de szuper a formulája.

Jeffree Starr folyékony rúzsai, zseniálisak, a kedvencem (Beauty Bayen 5000 ft körül van, kettőt már ingyen szállítanak)

Kat von D - ezt a legnehezebb beszerezni, kb 7000 ft/db. Ezek kicsit foltosak, két vékony rétegben ajánlom, de a színei gyönyörűek.


Amik abszolút nem jöttek be: Rimmel Stay Matte, Maybelline, ezek foltosak ès nem szaradnak le rendesen.

2019. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Buorjois nagyon tartósak.
2019. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Mac, maybeline, Fenty
2019. jún. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!