Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok tartós, drogériás...

Írnátok tartós, drogériás rúzsokat?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Bourjois folyékony rúzsok, Lovelynnak a K-Lips rúzsa, Trend it up-nak a hagyományos rúzsai (mármint nem a folyékonyak hanem a csavarós verzió) és abból is a matt vonal, Revolution lip kit, maybelline super stay matt folyékony rúzsok
2018. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rimmel Stay Matte
2018. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
essence ruzsok nagyon jok :)
2018. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Max Factor Lipfinity
2018. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem a Lovley K-lips mindig 1/1,5 óra alatt lejön amikor nem is iszom meg semmi. Szóval én azt nem ajánlanám. Meg nekem az essence ruszok sem jöttek be amiket eddi próbáltam mind nagyon hamar lejött, de meg nem találkoztam sokkal szóval lehet vannak jók. A Maybelline superstay rizst viszont csak ajánlani tudom.
2018. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
*rúzst :) autocorrect
2018. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lovely K-Lips 😍 4 órát kibír, evés ivás után is tökéletes a színe és a fedése is
2018. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!