Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak ha nincs itthon...

Mit csináljak ha nincs itthon sminklemosó?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok, és unalomból kisiminkeltem magamat, de nincs itthon sminkleosó és anya mindjárt hazaér. Hogy mossam le?

2019. jún. 18. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy. Fess a tetejére olyan sminket, ami pont ugyanúgy néz ki, mint te smink nélkül. Senki nem fog semmit észrevenni.
2019. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van arctisztító zselèd vagy bármi féle arctisztító szered?

Ha nincs semmi próbáld meg tusfürdővel.

Nem a legjobb tudom, de az talàn leszedi. Utàna kend be az arcod hidratálóval, hogy ne szàrítsa ki a tusfürdő!

2019. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2019. jún. 18. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Akármilyen olaj (napraforgó, olíva, gondolom van valamelyik otthon) szuperül leszedi a sminket, a bőrödnek nem lesz baja tőle csak vigyázz hogy a szemedbe ne menjen bele. Utána szappannal vagy tusfürdővel lemosod.
2019. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Sose használok sminklemosót, mindig olívaolajjal mosom le.
2019. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Testápoló! :)
2019. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Borotvahab szuperül lehozza.
2019. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sima szappan és víz.


Sosem használtam sminklemosót, amikor barátnőm közölte, hogy így tuti maradt fent, nézzem meg lemosós koronggal elképedt, hogy nyoma sem volt maradványnak.

2019. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!