Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink illik a szökésbar...

Milyen smink illik a szökésbarna hajhoz, és zöld szemhez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szemedre:rózsaszín,bézs,kék,barna világosabb árnyalatai.Tapasztalataim,és ismerőseimet megnézve,akik zöld szeműek,mindenkinek jól áll a fekete szemceruza,illetve szemtusok is,legfőképpen az ezüst csillogó és a kék árnyalatai.

Száj:Ha a szemeded hangsúlyozod inkább,akkor csak egy kis színtelen vagy enyhén csillogó szájfény,esetleg ajakbalzsam.Ha a szádat szeretnéd,akkor esetleg bulira vmi esztétikus kontúr,de csak halványan.Ha a szádon van a hangsúly,erősebb rúzs/szájfény,illetve erősebb kontúrvonal.(Bár én nem tartom szépnek azt ha egyszerre van szájkontúr és a szem kihangsúlyozása.)

Ha a szemedet hangsúlyozod inkább,még elfelejtettem írni,hogy a lila és kék csillámporok is szépek.

Ha a hajadba szoktál ékeket tenni,akkor csillogósat akkor ajánlok,ha a szádon csak szájfény van,és a szemedet sem vitted túlzásba.De "natúr" kis csat,vagy nem csillogós hajpánt mindenképp mehet.

/pici cutte/

2008. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. nov. 16. 02:41
 3/4 anonim válasza:

szia

nekem is zöld szemem és barna hajam van..

Szerintem is szemre a legjobb ha felül egy vékony vonallal húzod meg a szem felső vonalát egy picit kijebb húzod és szempilla spirált teszel..Én nagyon színeket nem használok ,de a csillogó ezüst a sőtét zöld nagyon jók..szájra a színtelen ,inkább ajak barzsam a jó , de ez persze függ attól is milyen vastag a szád..

2008. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is szőkésbarna hajam és zöld szemem van.:)esetleg tud valaki linket küldeni?
2010. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!