Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő sminkes átalakulásról?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 20. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sok a smink, de amúgy oké. Én is napi szinten sminkelek, mivel modell vagyok.

25L

2019. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamerán profin megvilágítva nagyon szép, a valóságban ennyi smink undorítóan néz ki.
2019. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a szemöldöke nem tetszik, mármint nekem furcsa és szerintem jobban tetszene, ha el lenne fésülve. Illetve nekem a szája sem tetszik, de nekem alapból nem tetszenek az ennyire fénylő ajkak, nem tudom, hogy miért (a matt vagy ilyen finomabb, szatén fényű jobban tetszik). Viszont szerintem egyáltalán nem vészes, mint ahogyan páran írták, ez szerintem még nem a mű vagy a vakolat kategória. Én ezeket a szavakat inkább arra használom, mikor kb. annyi smink van valakin, hogy le akar esni a fejéről, mert egyszerűen annyira nem oda való és nem mutat. Viszont szerintem ő szép és jól áll neki:)
2019. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg túl hosszú a videó. Fura, hogy senki nem említette a ragasztószalagot. Már abból is látszik, hogy ez nem egy viselhető smink/megjelenés, csak fotón mutat jól.

Egyébként neki szerintem jól áll ez a stílusú szemöldök, de olyan retro hatást értek el vele (meg nem mondom, melyik évtized, talán 80-as évek...?). Viszont teljesen megváltoztatták az arca karakterét, eltűntek a jellegzetes keleties vonásai. Egy fotómodell sminkjénél ez nem gond, de például egy esküvői sminknél szerintem igen.

2019. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^^
2019. jún. 21. 00:14
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn ronda, eredetileg is szép, de kissé tényleg túl vastag a szája, de ezenkívül egy szép bájos sztem indiai csaj. Jól néz ki a nőci.



22/nő

2019. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!