Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen (olcsó) sminkeket...

Milyen (olcsó) sminkeket ajánlotok? Alapozóból milyen félét?

Figyelt kérdés

Ballagásra kéne de nem értek hozzá.

Az alapozóra vissza térve elég fehér és sárga az arcom,de az eddigi alapozók amiket használtam sokkal barnábbak voltak.



2019. jún. 20. 15:58
 1/4 qborka ***** válasza:

Az alapozó színét a nyakad színéhez igazítsd. Így látatlanban elég nehéz megfelelő színt ajánlani. Az Avonnál lehet kapni ki tasak mintákat. Biztos ismersz valakit, aki avonozik. én talán 50-100 forintért vettem nem rég mintát.

Ha nem tudsz sminkelni, akkor szerintem elég az alapozó, szempillaspirál + szájfény/rúzs. Ezekkel nem "bohócot" festeni az arcodra.

Essence termékek egész jók és nem drágák és sok helyen kaphatók.

2019. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Alapozónak az Essence instaperfect et ajánlom. Sminktermékeknek ajánlom az essence, miss sporty, gabrielle salvete termékeket.

Ha nem is értesz annyira sminkekhez, jó lenne alapozó, bronzosító, szempillaspirál, folyékony matt rúzs. Miss sporty folyékony matt rúzsait ajánlom, nagyon tartósak és szépek.Itt egy kép egy minimál sminkről, ami könnyen elkészíthető:


[link]

2019. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ment a zöld pacsi:)

2019. jún. 21. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az oriflame-hez regiztem törzsvásárlóként, imááááádommm :) még az akciós árból is lejön 20 % . van h szempillaspirált 400 ft-ért veszek, a giordani alapozóm ami 6000 lenne, akciósan 1200 ért került a kosaramba :)) ha gondolod, irok elérhetőséget ahoz a csajhoz aki engem beregizett, ő mindenbe segít. én nem igazán tudom h működik, mit kell csinálni a regizéshez, ezt ő tudja, de nem kell katalógusból rendeléseket gyűjteni hanem a webáruházból rendelhetsz

2019. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!