Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik Highlighter-t éri meg...

Melyik Highlighter-t éri meg megvenni? Lehetőleg olyat ami nincs horror áron, mégis jó minőségű.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rendelni, olyat keresek amit meglehet venni boltban vagy drogériában. Előre is köszönöm.

2019. jún. 20. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen színt szeretnél? Mi nálad a horror ár? Nálam az 10000-rél kezdődik, legjobb barátnőm 2000 felett nem venne, mert drága.

Amúgy szerintem a Trend it up highlighterek nagyon jók, DMben lehet kapni.

2019. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maybelline, lovely esetleg revolution.
2019. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maybelline master chrome és a strobing stick is nagyon jó, makeup revolution baked highlighter vagy a catrice termékeit szeretem még, mert ezek nem csillámdarabosak hanem csak szép fényt adnak, valami dewy/wet vagy milyen stílusúak
2019. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Basketballgirl válasza:
ha esetleg olyan palettat szeretnel, amin tobb szin van es ahhoz kepest (szerintem) nem draga, akkor a revolution-soph highlightert ajanlanam, nekem van es nagyon szeretem!
2019. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!