Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt olyan rajtam kívül...

Van itt olyan rajtam kívül aki ssak dezodort használ?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki nem használ parfümöt csak dezodort? Mivel én írtózom a kettő közös használatától.Én especiel playboy londont használok és nagyon jó illata van +24órás izzadásgátlás.

2019. jún. 27. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sima semleges illatú stiftes dezodort hasznàlok. Így nem lessz keveredés

Hétköznapokban testpermetet hasznàlok.

Ritkán, eseményekkor fújok parfümöt is.

2019. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden kozmetikai termékem illatanyagmentes. A dezodorom egyedül aminek van egy minimális de semleges illata (sima kék dove). Mondjuk parfümöt is ritkán használok. De én rosszul vagyok, ha több illat keveredik és egész nap azt kell szagolnom.
2019. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben nem szeretek parfümöt viselni, de egyébként szoktam. Dezodort pedig mindig úgy választok, hogy ne legyen erős illata, így nem szokott keveredni a két illat.
2019. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!