Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi éri meg jobban körömlakkot...

Mi éri meg jobban körömlakkot használni vagy eljárni körmöshöz?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a régi körmösöm abbahagyta és most leszedettem a zselés gél lakkot a körmömről de egy ismerősöm ajánlott egy Másik körmöst aki ugyanabban az árban dolgozik mint a régi körmösöm és most nem tudom mit csináljak járjak körmöshöz vagy térjek vissza a körömlakkhoz és használjak inkább körömlakkot vagy járjak el a körmöshöz
2019. júl. 3. 05:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Én magamnak lakkozom, nem a penz miatt, hanem mert 3 gyerek mellett nincsenek 2 óráim kormosnel ülni, főleg, hogy oda mégse kellene vinnem a 2 kicsit, vagy a felügyeletet addig megoldani... Szóval nálam ez az ok de a legjobb lakkal is max 3 nap szóval szerintem ha van lehetőséged kormosnel csinaltatni, inkább azt választanám.
2019. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

3x tetted fel ugyanazt a kérdést...

milyen az a zselés gél lakk?O.o

2019. júl. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyorsan nő, nem érné meg a körmös mert egy hét után csúnya.
2019. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy könnyebbség a körmös, mert nagyon ügyetlenül tudom karban tartani a saját körmeimet, különösen bal kézzel megcsinálni a jobbat. Mióta hozzáértő csinálja a manikűröm, sokkal szebb, és abszolút nem kell itthon foglalkozni vele. 30-40 perc alatt rákerül az új gél lakk, én abból se csinálok ügyet, ha kicsit lenő, 4 hetente megyek. Nem vészes.

Ha ügyes vagy, szereted a körmöddel való pepecselést, és nem teher, akkor próbáld ki magadnak, nem kötelező azonnal szaladni a következő körmöshöz.

2019. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

Én körömlakkozok, de ha neked megérné hetente hozzá rohangálni és annyi pénzt kiadni rá...

+ a lenövés iszonyat undorító

Ahogy te gondolod

2019. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A körmösnek feltétlen az, ha hozzá jársz.

Más pedig -rajtad kívül- ki az akit érdekelhet, köze van hozzá?

2019. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem kényelmesebb otthon megcsinálni. Gél lakk nekem nem túl jó, gyorsan nő a körmöm. Műkörmöt soha nem akartam, mert szép a sajátom. Lakkozni meg én is tudok. Nyilván így olcsóbb is. De ha ezt a részét nem nézzük, kényelmesebb, mert nem kell mindig eljárni valahova, időpontot kérni, betervezni, egyszerűen megcsinálom otthon, amikor ráérek.
2019. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem erdemes eljarni kormoshoz. Nekem xd-es teglalap alaku kormoket csinal ami egyaltalan nem zavar a mindennapokba es 1-1,5 ora alatt megvan :) manikurrel,elokeszitessel egyutt 5000 Ft-ért. En a kormos mellett dontenek
2019. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#3, Zselés gél lakk az, amikor a gél lakk alá zselével egy vastagabb réteget tesznek. Erősebb lessz tőle a gél lakk és tartósabb.
2019. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a sajat kormodtol fugg.

Nekem gyenge, konnyepn toredezo kormeim vannak, meg sem no rendesen es emiatt a lakkot is naponta kellett kennem hogy ne legyen ronda. Ez napi 20-30 perc, mire lemosom, rendesen felkenem megint es megszarad. A kormosomhoz elmegyek 3 hetente masfel orara, es 6000-ert le van tudva a gond, nekem megeri.

2019. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!