Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány réteg körömlakkot szoktál...

Hány réteg körömlakkot szoktál használni? Mennyi idő kell két réteg között a tökéletes száradáshoz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Színes lakkokból általában két réteget, és ha van időm, akkor átlátszó fedőlakkot vagy mattító lakkot.


De néha csak egy réteget húzok rá áttetsző, enyhén rózsaszínes lakkból, ha nincs sok időm, de szeretnék ápoltan kinézni.

2015. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és két réteg közt 5-10 percet várok. Akkor jó, ha óvatosan összeérintve két körömfelületet már nem ragadnak. Óvatosan, mert ha túl korán érinted össze őket, kezdheted elölről...
2015. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1 alapozás


2 szín


1-2 fedő vagy csillám

2015. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
körömlakktól függ. de amikor kopik akkor szoktam még általában ráfesteni, ha nincs időm vagy kedvem lemosni.
2015. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alap, 2 szín, fedőréteg. Rétegek közt kb öt perc száradás, teljes száradásig filmet nézek.
2015. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
1 réteget használok, nem értem minek kéne többet?
2015. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó: hogy jobban fedjen és szebb legyen a szín.

én: 1 réteg körömerősítő, 2 réteg színes lakk, 1 réteg fedőlakk. kopogósra hagyom száradni rétegenként. sok idő de megéri.

2015. febr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 alaplakk

2 színes lakk

1 fedőlakk


elég türelmetlen vagyok, úgyhogy sokszor nem várok eleget :S de igyekszem én is közben megnézni egy-két részt valami sorozatból, vagy filmet nézni

2015. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!