Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyári szünetben (és egyéb...

Nyári szünetben (és egyéb szünetben) engednétek 8 éves lányotoknak sötét körömlakkot? Esetenként halvány rúzst?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 14:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

10 vagyok. Egyébként ha kikenték a körmét sötétre, estére lemosatnám.

Mondanám hogy addig még gyönyörködjön benne.

2019. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
87%

Ha lenne lányom, körömlakkot engedném.

Inkább labellot.

2019. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Persze. Leültetném hogy látod kölök, itt a rúzs, szemceruza akármi, így tartod tisztán, ha kell valamilyen más szín nekem szólsz. Sminket barátnőkkel nem csereberélünk mert úgy kapsz herpeszt, aftát meg a jó ég tudja mit. Anya sminkjét szintén nem csórjuk el.


Ha a gyerek érdeklődik ez iránt, akkor ígyis, úgyis fog magára kenni mindenfélét de így legalább nem alkoholos filccel húzza ki a szemét...

2019. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Körömlakkal nincs baj, rúzs helyett labello vagy szájfény
2019. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindigis megengedte anya a körömlakkot. Óvodáskoromban a nővéreim lakkozták ki rózsaszínre. Iskolába nem szabadott, és pirosat meg feketét sem kentem régen, de szünetekben szinte mindig ki volt lakkozva valami halvány színre. Most 16 éves vagyok és nem lettem ribizli, bőrrákot sem kaptam "a sok vegyszertől" szóval semmi probléma nem származott belőle. Szerintem nem ördögtől való dolog ez.

Ja, és igaza van az előttem szólónak aki szerint jó hogy nem alkoholos filccel húzza ki a szemét a gyerek!! Emlékszem ált.isk felső tagozatban miket műveltek az osztálytársaim... sokkal higiénikusabb ès kulturáltabb ha ésszerű kereteken belül, te vezeted bele az ilyen dolgokba!

2019. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#10

Az emberek nem melegek lesznek hanem szuletesuk ota azok

Illetve ha egy lany nem lanyos nem lesz meleg

2019. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Es hogy ne offoljak

En engednem a lanyomnak

Igy legalabb nem veszelyes dolgokat fog magara kenni(mint pl a fent emlitett filc)

2019. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!