Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendeltem beautybay-ről...

Rendeltem beautybay-ről Highlightert ami a mai napig nem érkezett meg. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Június 27-én rendeltem egy Jeffree Staros highlightert,ami a mai napig nem érkezett meg.Írtam nekik és ezt kaptam válaszul.:

Megnéztem a megrendelésedet, ezt elküldtük a kiválasztott ingyenes nemzetközi megtakarítással, amely nem nyújt teljes körű követési információt.


Az International Saver szállítás általában 5-7 munkanapot vesz igénybe, és bár igyekszünk biztosítani, hogy a postai szolgáltatások ezen határidőn belül teljesüljenek, váratlan késedelmek lehetnek a tranzitban, amelyek nem tartoznak az irányításunkhoz. Ha 7 munkanapon belül nem kapta meg a megrendelését, kérjük, forduljon a nemzeti postai szolgálathoz, hogy meggyőződjön-e arról, hogy tartják-e az Ön számára.


A postai szolgáltatásokra vonatkozó iránymutatások alapján nem tudjuk megvizsgálni a küldemény tartózkodási helyét, amíg 15 munkanapon belül (a feladás napjától) lejárt. Ha a megrendelése még nem érkezett meg 19/07/2017 után, kérjük, vegye fel a kapcsolatot, és mi meg tudjuk vizsgálni ezt az Ön számára.


Győződjön meg róla, hogy a megrendelését elküldték, és hamarosan veled kell lennie. x

Valaki esetleg járt már îgy?Ha igen mit tudott csinálni ezek után?


2019. júl. 16. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy 3 hétbe került, mire megjött a Beauty Bayes csomag, még simán megérkezhet, én is ingyenes szállítással szoktam kérni.
2019. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!