Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sima pufi kontúrecsettel/...

Sima pufi kontúrecsettel/ kabukiecsettel fel lehet vinni a nem por állagú kontúrt, highlightert?

Figyelt kérdés

Vettem egy új kontúrpalettát, de nem volt ráírva, hogy ilyen krémesebb, félnedves állagú.

Eddig csak por kontúrtermékeket használtam.


Ezt az állagút alapozóecsettel, szivaccsal kell felvinni, vagy a megszokott kontúrecset is okés?(utóbbit tönkre tudja tenni?)


2018. aug. 21. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan felviheted kontúrecsettel, viszont szerintem az eredmény jobb, ha szivaccsal dolgozod el. A kérdésre válaszolva, mindent fel lehet vinni mindennel, csak a végeredmény nem ugyanaz. A kabuki ecsetet nem ajánlom felvitelhez. Highlighterhez lehet beszerzni külön highlighter ecsetet. :)
2018. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Naaagyon nem tudok ( még) sminkelni:) nemsminkelős családból származom és most, öregségemre kattantam be :D


Zuhany előtt kipróbáltam, a sima, nagy macskanyelvvel, amivel az alapozót szoktam felvinni, de inkabb az ujj+ szivacs kombó a nyerő, mert az ecset a palettáról alig szed fel valamit.

Ellenben, azzal egész jól össze lehet dolgozni az alapozóval :)

A highlighterrel még akadnak gondjaim- vagy semmi nem látszott vagy túlságosan sok volt. Egyelőre szerintem hanyagolom, előbb megtanulom az alapokat :D

A kabukival meg a sima púdert, pirosítót vittem fel. :)

2018. aug. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!