Minek árulják még?

Figyelt kérdés

Manapság mindenhol azt hallani, hogy csak a polarizált lencsés napszemüveg véd igazán jól.

De akkor minek gyártanak sima üveges modelleket?

Mert ez alapján, egy sima Ray Ban semmi, egy fele annyiba kerülő Polaroidhoz képest, ami ugye polarizált.



2019. júl. 18. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
én 400 forintosat hordok aliexpressről, szerintem ugyanolyan jó ,mint a 45.000 forintos.
2019. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nemcsak a polarizált véd igazán jól. Az a lényeg, hogy optikai szaküzletben kell venni, legyen rajta CE jelzés, és UVA/UVB szűrés. Úgy tudom, ezt a 400-as számmal jelölik. A polarizált lencse a zavaró, szórt sugarakat szűri ki, tehát jobb a látásminőség, de egy minőségi napszemüveg is jól védi a szem egészségét.
2019. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
vettem az aluljáróban kb egy ezresért. még látok.
2019. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dolgoztam optikában, sokan kerestek nem polarizált napszemüvegeket is:) Olyanokat mondtak, hogy zavarja a szemüket, ha polarizált, vagy nem látják benne a telefonjukat, vagy éppen olcsóbbat kerestek:)

Szóval azért árulják még, mert van rá igény:)

2019. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A polárszűrésnek semmi köze a szem védelméhez. Attól függ, hol használod. Ha például sokat horgászol, akkor mindenképpen polarizáltat érdemes venni, mert a víz csillogása nem fog elvakítani. De ha csak simán autóvezetéshez, akkor teljesen mindegy.
2019. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!