Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Színes japán sárkány tetoválás...

Színes japán sárkány tetoválás egy teljes karra kb mennyibe kerülne? Esetleg szalont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 10:30
 1/9 A kérdező kommentje:

mondjuk egy ilyen

[link]

2019. júl. 24. 10:32
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem csak a felkaromon van, 75e volt haveri áron. Más szalonokban azt mondták 140-150e lenne.


Szerintem ez 250 minimum, de miért nem írsz rá facebookon egy-két szalonra? Átküldöd a képet és megkérdezed kb mennyibe kerülne?

Én is úgy szoktam, válaszolnak elég hamar.

2019. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

facet már nem használom, szr egy oldal, de akk majd kapcsolatba lépek pár szalonnal, köszi a választ <3

tartottam tőle h ilyen borsos ára lesz :p

2019. júl. 26. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan 200 körülire saccoltam
2019. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tisztességes irezumit szeretnél kopogtatva meg minden, akkor sokba.


Szvsz annak a sárkánynak mondjuk tuti nem eredeti japán a késítése, meg a színek se azok.

Ha ilyen japán hatásút szeretnél, akkor se egy ülésbe gondolkodj.


Ezek több felvonásba készülnek mert emberből vagy te is, a művész is. ( Az ilyen 3 nap alatt legsleeve videók inkább egó suvickolás mintsem realitás, és tutifix hogy a végére lankad a figyelem meg remeg a kliens.)


Általában mi nekifutásonként 3-4 órára beírjuk az ilyen sleeve projecteket, aztán jönnek újra pár hónapon belül.

Szóval óránkénti árat kérdezd.


Milyen technikát szeretnél, rendes irezumit vagy csak európai módszert? Hajlandó vagy utazni érte?

2019. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utazni biztos nem. Már csak a tetkó ára problémás, még csak most jöttem ki a gimiből :D

Tetkót már úgy 3-4 éve szeretnék, aztán megszültem h tetszenek a színesek és a teljes karos tetkók, és hogy nem csak ilyen pár vonalas zöld szrt szeretnék. Majd egyre jobban megtetszett a japán kultúra, és eljutottam ide.

Szóval ez eddig is lassú procedúra volt, és valszeg továbbra is hosszútávú lesz a program.

A technikán még el se gondolkodtam. Mi lenne a legjobb opcióm (technika és szalon)? Azt mondanám h az ár nem számít, amíg egy minőségi alkotást kapok. Országon belül még szívesen utaznék, de külföldre nem nagyon.

Az meg eszembe se jutott h egy ilyen együléses lenne, az egyértelmű h egy ilyennek idő kell.

2019. júl. 27. 06:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A tetoválók költözőmadarak, ha összehaverkodik a pesti brancs a japán vagy kanadai művészekkel, vendégül szokták látni egymást. Szóval nem kizárt hogy egy tradítcionális japán mester is átjön ide pár hétre-hónapra.


A legtöbb helyen örülni szoktak ha valaki több alkalmas projectet hoz, szóval szerintem fogsz tudni részletben fizetni.


Kb mennyit szánnál rá jelenlegi anyagi lehetőségeiddel számolva?

2019. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg? Nincs nekem semmim :D

Mondtam h ez még 1-2 év mire eljutok egy szalonba, csak előre akartam érdeklődni, hogy mennyi az annyi, hogy legyen róla valami képem.

A szüleim nem fogják ezt támogatni, szóval nekem kell majd félretenni rá munkából, ami kitudja meddig tart majd.

De ezek szerint akkor keressek szalont/mestert amikor már megvan rá az pénz?

2019. júl. 27. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ha van terv, de ahány tetováló és szalon annyi ár
2019. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!