Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kellene még 1 tetoválás, de...

Hyori kérdése:

Kellene még 1 tetoválás, de nem találok hozzá olyan mintát ami tetszik. Tudnátok segíteni? Többi lent⬇

Figyelt kérdés

Már van egy nonfiguratív oroszlán a jobb vádlimon, de szeretnék majd egy sárkányt is a bal vádlimra, de nem találtam olyan mintát ami nem annyira férfias. És a sárkány is nonfiguratív kellene. Mind2 nek megvan a maga jelentése, hogy nekem mit jelentenek.

Sokan mondták hogy a sárkány az a fiúknak való, lányoknak nem, ez tényleg így van ?

Előre is köszy a válaszokat! 18/L



2016. nov. 29. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsit fiús a sárkány igen. De attól is függ hogy milyen a minta.

2016. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt a mintát én is néztem, csak nekem a sárkány teste is kell, főként a szárny, farok és legalább 1 "keze" meg persze a feje. Van olyan ami tetszik csak az nagyon fiús és még át alakítással se lehet lányossá tenni :/
2016. nov. 29. 23:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sétálj be néhány "részben tetszik" mintával a tetoválódhoz. Ha még azt is hozzáteszed, hogy az oroszlánodhoz hasonló stílust akarsz, tutira fog neked tervezni olyat, ami tetszik.
2016. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nálad mit takar a nonfig, de most így hirtelen ezeket találtam.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tetoválóm az a testvérem, csak még én magam sem tudom hogy hogy nézzen ki ezért kellene több higy majd aztán azokból kiválasztom azt ami a legjobban tetszik.
2016. nov. 30. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért mondtam, hogy érdemes bevonni a készítőt, mert nyilván tetoválónak olyan megy, akinek ehhez van tehetsége és fantáziája. Én más állattal, de hasonlóan bizonytalanul álltam hozzá, mint te. Megvolt a stílus, megvolt a minta maga (ez nálad a nonfig+sárkány), de hogy hogyan is nézzen ki, na arra nem volt ötletem. Felvázoltam azt, amit tudtam belőle (nálam ez egy testtartás volt, neked az, amit leírtál, hogy testrészek, stb.), ez alapján pedig csinált egy vázlatot, ahogy ő megvalósítana egy ilyet. A vázlat alapján én is meg tudtam fogalmazni, mit szeretnék - rajzolt papírra egy pöpec tervet, és még ezen is módosítottam, mikor megláttam, mert a kép alapján tisztult le bennem is, hogy mit szeretnék.

És ebből lett egy szuper és egyéni tetoválásom, nem tucatminta a netről.

Szóval saját tapasztalat alapján merem javasolni, hogy kérd ki a tesód segítségét, mert ha lerajzolva látod, benned is letisztul majd a kép.

2016. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!