Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan tetoválószalont, ahol igényes, aprólékosan kidolgozott, valóban gyönyörű, színes minimalista tetkókat (is) készítenek?

Figyelt kérdés

A képeken látszik, hogy nagyjából milyen stílusút képzelek el.


Egyébként Veszprém mellett lakom, és Szegeden fogok tanulni szeptembertôl. Viszont igazából akárhová szívesen elmegyek, ha tényleg olyan szalonról van szó.


Elôre is köszi. :)



2019. júl. 28. 18:45
 1/5 A kérdező kommentje:
2019. júl. 28. 18:59
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi, csak így tudtam "csatolni" a képeket.

2019. júl. 28. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeghalom, Krisztián Art Tattoo.

Nekem is ő tetovált, gyönyörű munka, nagyon segítőkész, és fantasztikus társaság. Szinte nem is éreztem hogy tetoválnak mert végignevettem amellett igen aprólékos

2019. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2019. júl. 30. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hogy ezek a lehelletfinom cuccok gyógyulás után nem így néznek ki. Egyrészt a vonalak kicsit vastagabbak lesznek, másrészt a napozást, szolit egy életre felejtsd el 😆
2019. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!