Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen páros tetoválást...

Milyen páros tetoválást ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Illetve milyen páros tetoválások vannak, amelyek nektek tetszenek..?

A vőlegémyemmel szeretnénk tetoválást, ami nem feltűnő vagy "csicsás", esetleg gyűrűsujjra vagy az oldalunkra.

Esetleg ha van ötletetek hol mutat még jól azt is leirhatjátok. (karra nem szeretnénk, esetleg még csukló.)


És mielőtt jönnek a kommentek nem, nem egy az egyben leakarjuk máaolni valaki/valakik másét csak ötletet keresünk.



2018. aug. 23. 21:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a helyesírási hibákért,telefonról vagyok és gyorsan irtam.
2018. aug. 23. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Én leginkább semmilyet javaslok. Az ismerősei körömben van rá példa, hogy osszehazasodtak volt közös tetkó és nemrég szetmentek. Egyébként vannak nagyon ötletesek, nem olyan sablonos mint a lakat és a kulcs páros. Guglizni kell, mert ami nekünk tetszik lehet hogy nektek nem és elsősorban ti fogjátok viselni.
2018. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom h sokan megbánják, viszont tinédzser korunk óta együtt vagyunk, tehát nem 2-3-4 éve.


Igen, nyilván mi hordjuk, van is néhány ami tetszik, de ezen kivül szeretnénk még ötleteket.

2018. aug. 23. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármi lehet páros tetkó. Ha ilyet csináltatnék csakis olyat ami ránk jellemző és nem feltétlenül rí le róla, hogy az egy pár tetkó. Szóval nem korona, puzzle darab, lakat-kulcs, hold-napocska, mickey-minnie.


Ami elcsépelt kicsit de ártalmatlan az a dátum.

2018. aug. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami nekem páros tetoválásban tetszik, az mind olyan, ami külön is megállja a helyét.

Nekem pl. ez az egyik nagy kedvencem.

[link]

Ezek külön-külön is jó tetoválások, de egymás mellett látszik, hogy összetartoznak. :)

2018. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!