Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi szerintetek hogy nézne ki jól?

Figyelt kérdés

az alkaromra szeretnék egy deathwing tetoválást szerintetek hogy mutatna jól, gondolok itt arra hogy színes vagy nem színes, esetleg milyen stílusba old school, new school, trash polka, vagy mit változtatnátok rajta, ez lenne az alap kép amire gondoltam

[link]


2019. aug. 7. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom mennyire leszel előbbre, de nekem a trash polka stílus nagyon tetszik. El tudnám képzelni a te mintádat. A tetováló nem készíti el a verziókst, hogy nagyjából lásd őket?
2019. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze lesz egyeztetés, csak gondoltam megkérdezem mások véleményét is
2019. aug. 7. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Trash polka nem nagyon passzolna Deathwinghez, amugyis kiment mar a divatbol (szerencsere).

Inkabb szinesben gondolkodj, a wow vilagahoz jobban passzolna egy inkabb newschool-cartoon vonalon mozgo megoldas (na erre keves jo tetkos van itthon, de azert van), vagy ha talalsz egy jo kepet amit egy az egyben el tudnal kepzelni akkor egy realisztikus muveszre bizd.

2019. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Newschool is kb 10+ éve volt divat, de ez mellékes. Szvsz ha tetszik akkor jó opció.


Én el tudom képzelni Borbás Robi stílusában pl, whipshade meg egy pici szín. De szín nélkül is, ha ax jobban bejön.

Neotrad?

Fotorealizmus is jó lesz, csak a kontrasztokat kell felnyomni mert ez ebben a formában coverup gyanús.

2019. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és ha a megvalósítás ezekhez hasonló lenne mit szóltok?


[link]

2019. aug. 9. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát hakimész érte Braziliába akkor hajrá 😉
2019. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki más csinálja, 100% hogy nem ilyen lesz.


Ha nem tervezel utazni, jobban jársz ha a környékeden nézelődsz. Budapest, Bécs, stb realisztikusabb.


Ha ez a csávó épp erre jár valami convention miatt, akkor azért lehet esély rá...írj rá, kérj árajánlatot.

2019. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy ugyan ilyet nem fog csinálni de azért hasonlót szerintem össze lehet hozni
2019. aug. 9. 20:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy azon is gondolkoztam még hogy megbeszélem esetleg ezzel a brazil tetováló művésszel hogy ő készítené el az artworkot, de lehet hogy a magyar tetoválós nem nézné jó szemmel hogy más munkájából dolgozzon.
2019. aug. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!