Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondolnak a férfiak/srácok...

Mit gondolnak a férfiak/srácok egy teljes karos tetoválásról egy nőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van már pár tetovalasom de most egy teljes karos “sleeve”-et szeretnek. Már tervezgetem a mintákat, absztrakt/geometriai formákat szeretnék, mandalát es egy rókát (japán stílusú kitsune). Eddig ez van tervben, fekete fehérben.


A kérdésem az, tetszik-e egy teljes karok tetoválás a férfiaknak, vagy mit gondolnak azokról a nőkről akiknek ilyen van?


Mielőtt bárki is mondaná, nem, nem azért csináltatom, hogy másoknak tetszen, van párom így nem érdekel hogy én kinek jövök be. Csupán érdekelnek a vélemények :)


2019. aug. 8. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem zavar, nem is ijeszt el, amolyan semleges. Nekem is van teljes karos tetoválás. :) 22/F
2019. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem tetszik, viszont nem is kizáró ok. Ha maga a lány bejön, akkor elfogadom a tetkóját is.
2019. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Undorítónak tartom.
2019. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Nekem nagyon nem jön be. "Annyi minden mást lehet festővászonnak használni, miért pont a csodálatos bőrét kell beáldoznia?" kb. ilyen érzéseim vannak tőle.
2019. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól van megcsinálva az pénz és idő.

Biztosan van mindkettő 😉


A geometrikus az jó. Nem tom kitsune elég határeset. Ha japán művész munkája, az nagyon tuti. Ha fehér ember varr fehér emberre echte japán, maori, polinéz, kínai cuccokat az nekem elég meh. Egyikőtöknek se a kúltúrális öröksége, kb nekem olyan mintha valaki kimonóban grasszálna csak úgy random kedd reggel.


De ha valami mélyebb kötődésed van, pl harcművészet, nyelvészet stb komoly szinten, akkor oké.

2019. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyomass fel egy teljes karos, színes irezumit és a lábad elé borulok hölgyem
2019. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!