Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Henna tetováló szeretnék...

Henna tetováló szeretnék lenni. Ezt hogy tehetem meg?

Figyelt kérdés
Hennát akarok tezoválni. Az aki kiül ilyen rendezvényekre stb é pénzért hennát tetovál. Ez után kell adozni? Ez munka? Esetleg hogyan kezdjek neki? Van valami korhatár? Ha valaki olyan tudna írni aki henna tetováló már ha ez a neve az szoljon kérem. Előre köszönöm a segítséget.

2019. aug. 16. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyes megfelelő a henna festő. A hennàt nem tetoválni kell géppel.
2019. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a henna a bőrbe csak beszívódik, nincs vér stb így nem kell hozzá kb semmi.

Persze a cucc megromolhat, meg belekerülhet a baktérium de azért nem olyan mint a tetoválás.


Nem könnyű 😂 én pl tetoválok, de valahogy hennázni nem tudok mert hozzá vagyok szokva, hogy automatikusan feszítem a bőrt...



-pl sminktanfolyamot végeznék mellé, az szerintem untig elég.

-tanuld meg amit a hennáról lehet tudni

-gyakorolj barátokon, családtagon.

-készíts egy portfóliót mintákból, és tanuld meg őket jó minőségben reprodukálni

-legyél magabiztos olyanon is aki mocorog, vihog, mert lesz ilyen.

-egyéni vállalkozó leszel, szóval úgy szabd meg az áraidat hogy valahol standot fizetni tudd+alapanyag+munkabér

-nyáron fogsz főként dolgozni. Télen valszeg kell mellé egy másodállás (milyen munkahelyek keresnek télre embert? Pl síoktató)

-legyél autentikus, az emberek nem csak a munkádat de a személyiségedet is nézik.

-nézz meg másokat akik ilyesmit csinálnak, milyen sátor, milyen alapanyag, milyen árak?

-gyűjts alaptőkét mert tuti be kell fektetned. Hosszú távon tuti kell autó hogy tudj menni fesztiválokra, sátor dolgozni, sátor aludni, pénz belépőkre és engedélyekre...

2019. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Murguly Viktória válasza:

Igen kell hozzá adózni, attól függ milyen formában szeretnéd ezt csinálni. Magánszemélyként bemehetsz és kikérhetsz egy olyan adószámot, amivel tudod ezt a szolgáltatást végezni. Korhatár, szerintem ha pénzt szeretnél érte kapni és hivatalosan is csinálni, akkor biztosan van, ezt szintén meg tudod kérdezni az adóhivatalban.

Sok sok gyakorlás, elhivatottság, kézügyesség szükséges hozzá. :) Ha mélyebben érdekel és szeretnél tanulni érdemes elmenned hennafestő tanfolyamokra, rajzkészségedet javítani.

2019. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!