Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tegnapi friss a tetoválásom....

Tegnapi friss a tetoválásom. Langyos vizes ronggyal letörölhetem? Mert úgy látom mintha kicsit elmosodna. Ha bepanthen nincs itthon egyéb krém is jó pl Nivea? Köszönöm előre is

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Micsoda? Olyan mintha elmosódna?? Az nagyon nem jó!
2019. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem ezalatt hogy állítólag ereszti a festéket. Az alap kép meg van körűlötte picit látok elmosodásokat
2019. aug. 25. 20:33
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nyugodtan le is moshatod langyos vízzel, csak ne dörzsöld. Bepanthent meg már varrás előtt érdemes lett volna szerezni hogy ne utána kelljen kapkodni. Eddig mivel kented?
2019. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neugranormonnal vékonyan
2019. aug. 25. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sem a neogranormon, sem a nivea NEM JÓ RÁ!!!!!!!!

A nivea egy hidratálókrém, nem sebre való!!!!

A neogranormon pedig a cink-oxid tartalma miatt nem megfelelő!!!

Olvasd el a linket!

[link]

2019. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak bepanthennel kend, mással semmiképp! Lemoshatod óvatosan, kell is, a lényeg hogy ne áztasd, fürdőbe se menj, se tóba, se tengerbe stb.

Nem mondta el a tetkósod?

2019. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De mondta csak első nap nem volt bepanthenem és kicsit megijedtem hogy a fólia levétele után kicsi fekete foltok jelentek meg mintha folyt volna. Már van bepanthenem lemostam nagyon szép eltűntek. Fólia is van igaz azt nem mondta meddig használjam
2019. aug. 26. 16:54
 8/8 Metionin ***** válasza:
Fóliát első 3 nap és 3 óránként cseréld. Minden cserénél leöblítheted a tetkót, papírtörlővel itatva (nem dörzsölve) szárazra törlöd és rá vékonyan a bepanthen majd a tiszta fólia. Az első pár nap amúgy normális ha dobja ki a festéket.
2019. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!