Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma csináltattam tattót az...

Ma csináltattam tattót az alkaromra és aztmondták hogy a fóliát vegyem le ha hazaértem. és kenegessem bepantannel. Nekem viszont nincs itthon és venni se tudtam mert már mionden zárva volt szerintetek NIVEA testápoló jo rá?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább ne..
2014. jan. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne.vagy a bepanten v a vazelin. De testapoloval ne
2014. jan. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
testápolóval miért ne?
2014. jan. 21. 02:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert most ott egy gyulladt terület van, nem szabad testápolóval kenni. Vegyél sima bepantent, gyorsan rendbe rakja.
2014. jan. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már reggel van, nyomás bepanthenért. Simát vegyél ne pluszosat. Amúgy utána nézhettél volna tetoválás előtt ilyen alapoknak
2014. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tetoválás egy nagy felületű horzsolással egyenértékű...arra kennél testápolót????De tudod mit? Csinálj amit akarsz, de utána ne hisztizz, hogy sz.r lesz, ha legyógyult, ert nem kezeled az utasítások szerint.
2014. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neogranormon is jó rá nem?
2014. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm már vettem bepanthen-t, nem kentem rá testápolót
2014. jan. 21. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!