Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan mondjam el apámnak...

Hogyan mondjam el apámnak hogy tetoválást akarok?

Figyelt kérdés
Röviden a story annyi, hogy 19 éves vagyok és szeretnék egy tetoválást a vállamra. Apummal élek még sulizok, de apum iszonyúan maradi. Neki a tetkó azzal egyenlő , hogy csak bűnözők matrózok meg a társadalom "legalja" csináltatja. Minden szempontból maradi gondolkodású, de itt főleg. Nagyon jó ettől függetlenül a kapcsolatom vele nagyon jóba vagyunk, de ezt nem tudom hogy dugjam le a torkán. Anyum azt mondja a legjobb út az egyenes út, és hogy mondjam el neki őszintén az egészet, és reménykedjünk hogy elfogadja. Tudom hogy felnőtt vagyok és azt csinálok amit akarok, de csak nem akarok emiatt egy apa-fia kapcsolatot tönkretenni. Lehet, hogy lenyelné az egészet és elfogadná, az is lehet hogy kitagadna. (Pár éve mondtam hogy igérjem meg soha nem lesz tetkóm, mert akkor ő kitagad stb.) Mi a véleményetek erről? Van esetleg valami ötletetek, hogy hogyan puhítsam? Érdekes lenne mindenesetre ha emiatt engem letagadna mint fiát, az biztos...

#tetoválás #apám szigorú #tetoválást akarok
2019. aug. 28. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha édesapád tényleg szeret, önmagadért, akkor nem fogja emiatt megszakítani veled a kapcsolatot. Biztos lesz értetlenkedés és hiszti, de a saját tested feletti önrendelkezés joga a tiéd. Ezt nyugodtan mondd meg neki. Ahogy már nem ő dönti el, kihez ad férjhez, kivel veszted el a szüzességedet, abba sem lehet befolyása, mit teszel a bőröddel. Ha ennyire aggaszt, akkor várd meg, míg anyagilag teljesen független leszel, az ilyen mintákat amúgy is érdemes jól átgondolni, még jobb is, ha esetleg éveket ülsz egy ötlet felett és tökéletesíted. Másrészt egy tetoválóművész (művész! ez nagyon fontos) nem olcsó mulatság, de megéri.


A tetoválás manapság az önkifejezés egyik legnépszerűbb módja, már nem bezöldülő tintával nyiszálják a gettótagokat, hogy erősítsék a csapatszellemet. Aki szerint ez a társadalom alja, az kevés embert ismer.

2019. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha ez még probléma, akkor szerintem nem vagy elég érett arra, hogy tetováltass. (Mondom ezt úgy, hoyg 6 tetoválásom van, szóval tudom, miről beszélek :D) De ha mindenáron akarsz, akkor elkezdhetnéd általánosságban puhítani, nem letámadni azzal, hogy tetoválást szeretnél, csak mondjuk ha láttok az utcán egy tetovált embert (ami most nyáron nem nehéz), akkor mondjuk megjegyezhetnéd, hogy milyen jól néz ki, meg ilyesmi.
2019. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!