Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováló akarok lenni de...

Tetováló akarok lenni de magamnak nem akarok tetoválást, ez így szerintetek normális?

Figyelt kérdés

van olyan tetováló egyátalán akinek nincs saját tetkója?

én valahogy nem akarok elrontani a testemet ilyenekkel.


2015. nov. 25. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Megértelek, én se verném a csalánt a saját farkammal.
2015. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nem tetovált tetoválók, de nem ezzel a hozzáállással. Elrontani a tested...pfff
2015. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz tetoválni, ha szerinted ez "elrontja a testet"? Furcsa hozzáállás ez így :)
2015. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert megvan hozzá a tehetségem!
2015. nov. 26. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy tudsz rajzolni...de ez a hozzáállás nem egy tetoválóhoz illik.
2015. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SzilKa ***** válasza:
100%

akad egy-kettő, de szerintem unni fogod a "Neked miért nincs tetkód?" kérdéseket naponta 5x, meg aztán ezzel a hozzáállással inkább ne kezdj bele ebbe a szakmába, komolyan...


egy tetováló

2015. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát olyan hozzáállással készítenél egy tetoválást hogy azzal épp elrontod a vendég testét. Soha nem ülnék be ilyen hozzáállású "művészhez".
2015. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tetováló vagyok, hidd el elég rossz elmélet a tiéd. Az üzleten belül többen tetoválunk, vagyok én akin van "pár", meg van egy másik akin semmi nincs. Hozzám mindig szívesebben jönnek de hát te tudod.
2015. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!