Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Elméleti kérdés. Ha valaki...

Elméleti kérdés. Ha valaki beleégett a saját karjába különböző mintákat, az tetoválásnak számít?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetoválásnak számít, hanem jókora nagy ökörségnek. Nem normális az, aki ilyet csinál. Nem tudom rólad van-e szó, ezért általánosítva írom. Mindegyik bolond, aki ilyet csinál. Értem én, hogy létezik hegtetoválás, de nem házilag otthon kell végezni. Vannak rá emberek, akik biztonságosan és jól meg tudják csinálni. Fizetni kell érte? Hmmm... Sokba kerül?? Nagy dolog. Vagy kifizeti az ember azt a pénzt vagy nem csinál ilyen kreténségeket és hanyagolja ezt a témát. Vagy harmadik opció, hogy vár addig, amíg össze nem spórolja ezt a pénzt. Nem biztonságos ez így. Ez a legfőbb érvem. Millió tetoválás van rajtam és imádom, de ha értenék hozzá, akkor se csinálnék ilyeneket házilag. Szakemberre bízom. Azért van.
2019. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából létezik "branding" hegtetoválás (azaz nem lesz klasszikus értelemben vett tetoválás), de az égetés baromi fájdalmas. Nagyon megértő vagyok minden testmódosítással, de aki égettet magára, az őrült. Volt komoly égési sebem és rettenetes érzés.
2019. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább önkínzásnak
2019. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, az billogozás. Régen a rabszolgáknál, most a marháknál szokás, de utóbbit is betiltották már sok helyen...

De váljék egészségedre.

2019. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!