Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ez a tetoválás...

Szerintetek ez a tetoválás milyen árban mozoghat? ( többi lennt)

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez művészfüggő. Én csak egy körülbelülire vagyok kiváncsi .


[link]


Az első tetoválásom lenne , és még nem döntöttem el hogy kinél varratnám fel a gerincemre , és így teljesen tájékozatlan vagyok az árakat illetőleg.


Normális , kérdésre válaszoló kommenteket légyszi :)



2019. szept. 16. 16:21
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyi jutott eszembe amit szeretnék még kérdezni , hogy nem e tudja valaki , hogy ilyen tetoválásnál , ezen a testrészen , mennyi idő után kezd látványosan kopni a festék ? 10+ év vagy attól kevesebb idő?
2019. szept. 16. 16:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Árban 25-50 közé tenném. Érdemes változtatni rajta egy kicsit, ne mást másolj. Egy alkalomból kijövő minta, olyan 3 órányi tetoválást jelent. Elsőre nem pont a legjobb hely, de lehetne rosszabb is ;) Én egészen szerettem, amikor a hátamat csinálták, bár lentebb már kellemetlen tud lenni. Nem lesz könnyű kenegetni sem, szóval nem árt, ha mindig lesz kéznél valaki, aki segít neked az ápolásnál.

A kopás a hordástól függ.

Ha alapból nagyon barna a bőröd, és még mellé sokat szolizol/napozol, akkor hamarabb kopik, míg ha szép fehér bőröd van és nem nagyon éri nap, akkor 30-40 évig is szép marad. Persze ettől függetlenül minden nap kopik valamennyit, ahogy minden nap fotonok milliói érik a hátad. A lényeg, hogy szépen legyen kidolgozva és jól legyen utókezelve. Ha pedig a nap ellen is kellően véded, nagyon szép marad :) Tanácsom annyi lenne, hogy kerüld el a plázákban található tetováló szalonokat. Nagyon sok profi tetováló van az országban érdemes keresgetni a #tetovalovagyok -n vagy a tetováltak közösségében facebookon, vagy a [link] között, vagy még a normálisabb szalonok tetoválói között. Ha sok minőségi és jó referenciát találsz, akkor már jó kezdésnek. Nem kell 1 fix embert keresni, lehet érdeklődni többeknél is és igen, néha megéri kicsit utazni is egy minőségibb munkáért.

2019. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!