Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülhet egy vertical...

Mennyibe kerülhet egy vertical labret illetve septum piercing?

Figyelt kérdés

Hát mivel 18 éves lettem már nem kell a szüleim aláírására és jelenlétére várnom, tehát már csak az összeget kell megkeresnem a kicsikéimre. De a kérdés, hogy mennyi lenne az annyi.

Bács-Kiskun megyében fogom csináltatni(Kiskunhalason/Baján)

Tehát aki errefelé tud piercingest, aki szúr az segíthet, hogy mennyibe kerül egy vagy egyszerre mind a kettő. Köszönöm a rendes válaszokat! x



2019. szept. 22. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Klasszikus ára mindkettőnek 5-6 ezer körül van,drágább helyen 7-9 ezerig mehetnek az árak. Vidéken helyet sajnos nem tudok ajánlani,de biztos van ott is jó.

Legyen nálad a biztonság kedvéért egy 20as. :) Annyiból meglesz mindkettő. ;)

2019. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Ahol engem szúrtak (Debrecen), 4 ezer az industrialon kívül minden szúrás, plusz 990-től van hozzá ékszer. Szerintem átlagosan 5-6 ezerből meg lehet úszni egyet.
2019. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tobb szalonban is szurtak mar nekem pcket, az egyikben mindegyik pc 2000 , a masikban 5000.... szoval tenyleg helyfuggo es nem mindegy, hogy 4 et vagy 10 et fizetsz a ket pcert. Pesten van ahol 7-8 ezer egy db.

(Egyebkent az olcso helyen iszonyat jol dolgozik a srac o volt eddig a legjobb pedig 3-4 szalonban voltam mar)

2019. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!