Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van itt valaki, aki megbánta,...

Van itt valaki, aki megbánta, hogy tetováltatott?

Figyelt kérdés
Mit varrattál magadra és miért bantad meg?

2019. okt. 5. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
az egyik baratom igen,egy oroszlan fejet a karjara es olyan elvaltozas lett a kezen,hogy azon a reszen ki kellet cserelni a bort,nez meg a yutubon egy lezeres eltavolitast,es akkor ,gondold at szeretned e meg
2019. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A karomra egy buddhista szöveget. Magát a tetkó mintát nem bántam meg, így 10 év múlva is azt mondom hogy jó, illik hozzám...viszont mással kellett volna csináltatnom.

Akkoriban nem sok tetoválós volt a környéken, ő családi ismerős volt, hozzá mentem megcsináltatni.

Teljesen bele véste a bőrömbe a mintát... A zsírszövetig benyomta a tűt.

Mondani se kell pár hónap alatt szépen elfolyt a minta. Egy ronda olvashatatlan sz4r lett 1 év alatt.

Lézereztettem, de nem tudták eltüntetni így kihalványítattam amennyire lehetett és rá tetováltattam egy másik mintát.


Majd megint megakarom csináltatni ezt a szöveget, máshova. Persze már normális tetoválóhoz járok.

2019. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lanie01 ***** válasza:
23%
Nem, szívből úgy gondolom, hogy aki megbánja az éretlen a tetoválásra, nem tudja pontosan, hogy mit is akar csak legyen valami, illetve rossz emberrel csináltatja. Nem szabad ezen a dolgon spórolni ilyen haverom haverja módszerrel és nem lesz gond. Váltól kézfejig van tetoválva a bal karom és sosem bánnám meg, ez vagyok én, ez illik hozzám. Ja igen és lány vagyok :)
2019. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs tetoválasom és nem is lesz, mert hiába tetszik masokon, nincs olyan minta, vagy szöveg, vagy barmi, amiről úgy gondolom, hogy szívesen viselnem eletem végéig. Csak egy ismerősömmel beszélgettünk, hogy mennyire szeretne magára varratni valamit. Sokat gondol rá, de meg vacillál, mert ez egy végleges döntés.
2019. okt. 5. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
a fiatalok,sok mindenen nem gondolkodnak,en is voltam fiatal,ugyan ez voltam,lazadtunk,ma mar erett fejel azt mondom hulyek voltunk ,minden mulando,meg a mostani tetovalas divat is,majd terjunk ra vissza 10 ev mulva ,sok sikert mindenkinek,a tetovaltakal meg talalkozunk,az eltavolitason
2019. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Az jó, ha valaki megbánja mert rájött hogy hülyeséget csinált. Ott látszik a fejlődés. A többi tetovált véglény meg nem jut el eddig a felismerésig.
2019. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2%
Igaza van az elottem ironak
2019. okt. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Most már az a sikk, ha valakinek nincs tetkója. Boldog-boldogtalan varrat valamit magára. Szeretlek Apu, gyerekszületés, koiponty ... .Így szerintem sokan megbánhatják.
2019. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!