Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Létezhet hogy kikopik a...

Létezhet hogy kikopik a tetoválás?

Figyelt kérdés
5 napja csináltattam alkaromra egy nagy méretű tetoválást, és már a hámlás folyamatnál tartok. nagyon hámlik ami tudtommal teljesen normális, de egy részénél olyan mintha kopott volna a minta. Néztem képeket telefonról a tetkó elkészülte után, és össze hasonlitottam a jelenlegi állapotával, és tényleg olyan mintha ott kopott volna a festék ki a börből. Miért lehet ez ? Minden játékszabályt betartok, kenegetem, óvom. Hosszú ujjút viselek sokat a hideg idő miatt, talán mikor az dörzsölte a bőröm akkor történhetett? Van valami ötletetek ?

#tetoválás #kikopik a tetkó #kikopik a tetkó gyogyulás alatt
2019. okt. 6. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha szerinted a hosszú ujjú felsőd úgy dörzsöl mint a smirgli akkor természetesen igen. Egyébként nem.
2019. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, van, akinek kidobja a bőre.
2019. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek kidobja a bőre. Ha olyan részt érint, ahol nem passzol a halványabb szín (kevesebb festék) akkor majd újra kell ütni. De könnyen lehet, hogy azt is ki fogja dobni.
2019. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen nagyvalszeg az lesz hogy kidobja a bőröm, mert csak egy bizonyos helyen történik ez, ahol alapból iszonyatosan vörösödött a bőröm. (A többi helyen alig vörösödött)
2019. okt. 6. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg, amit kidobott az piros tinta? Vagy fehér? Ezekkel elő szokott fordulni.

Vagy ott nem sérült meg véletlen?

Olyan banális oka is lehet, hogy ott pl. szárazabb volt a bőröd... Érdekesen tud viselkedni a tinta.


De amúgy nincs semmi baj, simán kijavítják neked.

2019. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még egy nagyon száraz, vékony, új bőrréteg van a friss tetkón, sokszor halvanyabb közvetlenül a hámlás után. Hidratáld bőségesen miután lehámlott.

Egyébként előfordul hogy itt-ott halvanyabbra gyógyul egy tetoválás, de normális tetkós garanciat vállal rá.

2019. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes reakciója a szervezetnek, hogy itt ott kidobja és halványabb lesz egyes részeken a végeredmény. Ezért a legtöbb korrekt és normális tetováló egy korrekciós alkalmat belevesz az árba, így szólsz a tetoválódnak hogy pár pontok szükség lenne a korrekcióra és visszamész hozzá.
2019. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!