Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kéz élére tetoválni mennyire...

Kéz élére tetoválni mennyire rossz ötlet? Munkakeresésnél hátrány lehet?

Figyelt kérdés
20/L Amióta az eszemet tudom, oda akartam egy szót, de sosem csináltattam meg. Rossz ötlet szerintetek? Attól nem félek, hogy megbánnám, munkakeresés szempontjából kérdezem.
2019. nov. 2. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ügyfelekkel foglalkozol (és nem szépségipar) lehet hátrány mivel nem takarható.


Na meg azt is kalkuláld bele, hogy a kéztetkók sokkal gyorsabban kopnak, gyakrabban kell átütni őket.

2019. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig egyetem mellett irodákban dolgoztam, gondolom a jövőben is valami irodista jellegű munkám lesz. Nem tudom ilyen helyen mit szólnának hozzá. Már legalább 7 éve szeretném, de nem merem meglépni a dolgot emiatt.
2019. nov. 2. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan fog kopni, hónapokon belül lehet már egy pacává fog alakulni és úgy néz ki mintha koszos lenne a kezed, kézfejnek csak a tetejére ajánlott varratni tartósság szempontjából (munkalehetőség szempontjából meg sehova de ezt most hagyjuk)
2019. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 robikaxd1 ***** válasza:

Maximum bankokban, irodákban lehet gond belőle. Nekem még sose volt , pedig nyakamon, karomon, lábamon van.

Ha szeretnéd miért ne. Másra nem kell hallgatni.

2020. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!