Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek jó ötlet ez a...

Szerintetek jó ötlet ez a tetoválás? Ti hova varratnátok? A későbbiekben lesznek hátrányaim miatta?

Figyelt kérdés

Már régóta nagy álmom,hogy elmenjek Mexikóba.Az idén szeptemberben viszont ôsszejön a mexikói nyaralás és majd miután visszajôvök szeretném megörökíteni.Én egy apró mexikói koponya tetoválásra gondoltam.Szerintetek jó ötlet?

Arra gondoltam,hogy a tarkómra tetováltatnám.Ti tudtok jobb helyet neki?

Ja és még valami,eddig úgy van,hogy jövőre mérnöki egyetemre megyek.Egy ilyen tetoválással lehetnek hátrányaim?



2016. júl. 18. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha mérnök akarsz lenni, akkor szerintem a tarkónál csak jobb helyet találhatsz neki az arcot és a kézfejet leszámítva :D

(igen, tudom, én is ismerek olyat, akinek ott van tetkója, mégis mérnök, de ne ebből induljunk ki.)

2016. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp azért gondoltam a tarkóra,mert ott a hajammal könnyen el is tudom rejteni. (nő vagyok)
2016. júl. 18. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk nem tetszene, nem is valami egyedi, de a te döntésed
2016. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg felső comb, derék ilyesmi de sztem a tarkó sem rossz biztos nem feltűnő és ha neked sokat jelent sztem nyugodtan nem 12 vagy h ne tudd mit csinálsz :)
2016. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!