Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Tetoválás

A kérdés

Egy ilyen tetkó mennyibe kerül/mennyi idő megcsinálni?

[link]

nov. 8. 20:15  Privát üzenet  

A válaszok
sac kb 100000 felett

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 07:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:D Ne hülyítsd az embert.

# 2/5Időpont nov. 9. 16:08 Privát üzenet
ha nem pancser munkat akarsz,akkor kb ez korul van

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 10. 07:43 Privát üzenet

Akihez én járok 15000/óra díjban dolgozik, ahogy néztem órára bontva 10-15 körül szoktak lenni a díjak, van aki gyorsabban dolgozik, van aki kicsit lassabban, időre most így hasra ütök 5-6 óra lehet talán szóval 60 a minimum amit egy normális helyen kérnek érte inkább 70-80.

Figyelj, drágának tűnik de a következő 60-70 évben ezt fogod hordani inkább fizess egy kicsit többet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 11. 07:08 Privát üzenet
de ha varsz meg egy kis idott ,mert a piac egyre jobban telitoddik,le fognak menni az arakal,meg a profik is,mar most is egyre tobben hirdetnek,mar be is setalhatsz,tobb helyre,a jovo mar a megondolatlan tatoo eltavolitas

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 12. 02:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy lejárt külföldi okmányos 125 ccm motorra kb mennyibe kerül itt magyarországon megcsinálni rá a papírokat és melyek azok a papírok meg adók ami kellenek hozzá?
Mennyibe kerül manapság megcsinálni a B jogsit Magyarországon?
6 mm-es fültágítót érdemesebb szalonba vagy otthon megcsinálni? Mennyire fáj és mennyibe kerül ha megcsináltatom?
Ezt a tetoválást kb mennyi ideig tart megcsinálni? Kb mennyibe kerül vidéken? És mennyire fog fájni? Jelent az valamit hogy duci vagyok?
Ha meleg gyantával szőrtelenítem a lábam és a hónaljam, az mennyi ideig marad tartós? Otthon érdemesebb megcsinálni, vagy kozmetikusnál? Mennyibe kerül kozmetikában a két...
Hol lehet venni fehér körömceruzát? és mennyire lesz tőle fehér a körmöm ha franciára akarom megcsinálni? Jah és kb mennyibe kerül?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Tetoválás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!