Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 18 napos a tetoválásom es így...

Hsjdbd kérdése:

18 napos a tetoválásom es így néz ki van esetleg akinek ilyen volt?

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 28. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Huha ocsi, en ezzel visszamennék reklamálni
2019. dec. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég randa, pfejjjj...
2019. dec. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hat szerintem 18 naposan nem így kene kinéznie. Vagyis nekem egy ennel jóval nagyobb mint 10-12 nap alatt lehamlott... És hámlás közben se így nézett ki... Én is vissza mennek a helyedben.....
2019. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem a tetováloval azt mondta hogy mutassam meg egy patikába szerintetek mi lehet a baja valamit en rontottam el?
2019. dec. 28. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak sminktetoválásom van, nem "sima". Nem hiszem, hogy ha te rontod el, akkor így néz ki... de kented rendesen, rendszeresen? Betartottad, amit elkészülés után elmondtak neked?

Mint írtam, nekem csak sminktetkóm van, de az nem így hámlott. A tiéd úgy néz ki, mintha "hólyagos" lenne és darabokba le akarna esni. Raadádul ha jól látom, igencsak ki is dobta a színt, ahol "lehámlott". És a tetoválótól mi ez a nevetséges menj a patikába, ott mutasd meg duma? Ez az ő felelőssége is! Én a helyedben a patika után hozzá is mennék, megmutatni, hogy milyen és adjon rá magyarázatot, miért néz ki így. Mert ez sajnos nem normálisan hámlik.

2019. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, milyen tetkós aki elküld a gyógyszertárba??? Minden vendéget behívok aki azt mondja valami gond van, akárszabadnapomon is bemegyek megnézni.

Mivel kezelted és hogyan? Mivel mostad le? Most kened még valamivel? Esetleg van ekcémád, vagy szedtél antibiotikumot az utóbbi 1-2 hónapban? Ha ezeket megírod nekem privátban lehet tudok segíteni.

2019. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bepantennel kentem amit tanacsolt azt mondta hogy napi 3 x kenjem es 2 x mossam meg sima langyos vizben ekcémám az nincs
2019. dec. 28. 13:20
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Asszongya: "ekcémám az nincs".

Hát, most már van. :DD

2019. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Na ezért nem kell sufni tetkóshoz menni. Amúgy jobb már azóta a helyzet?
2020. jan. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem nézhetne így ki. Javult már? Túldolgozta a bőröd valószínűleg és ezért lett ilyen baromi vastag heg rajta, ami úgy gyógyul mintha soha nem akarna lehámlani. Nem tudom fóliáztad e és meddig, mert ha nem fóliázod és kiszárad, attól is behegesedhet. A tetoválód "tanácsa" alapján is egy jó nagy kontár lehet, mert aki érti a dolgát, az nem a patikába küld hogy mutasd meg ott és kérj rá valamit.


egy tetováló

2020. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!